Послуги

Проектні роботи

Будь-яке будівництво будівель і споруд, де передбачається поставка ресурсів, не обходиться без проектної документації для трубопровідних систем. Причому не важливо призначення і розмір об'єктів. Наші фахівці готові Вам в цьому допомогти!

дізнатися більше
Монтажні роботи

Наступний крок втілення ідеї- монтаж інженерних систем. ПП ЄСТС дає професійну консультацію і допомогу в пуско-налагоджувальних роботах при установки трубопроводу. Наш персонал має високу кваліфікацію і багаторічний досвід, тому все буде зроблене якісно і в строк.

дізнатися більше

Установка приладів обліку

Інтернет-магазин ЄСТС надає своїм клієнтам кваліфіковану допомогу в установці лічильників тепла і води. Установка включає в себе не тільки монтажні роботи. Це ряд завдань, які вирішуються в комплексі. Головна з яких полягає в необхідності отримання технічних рамок, обов'язкових умов. Що надається організацією, що відповідає за поставку ресурсу.

Використовуючи дані, зазначені в технічних умовах, підбирається вимірює пристрій і створюється план на установку. Після того як цей проект буде узгоджений з постачальником води або газу, можна приступати до монтажу.


подробнее

Нові Статті всі статті

12.05.2020

Як зупинити водяний лічильник мокрохід

Багато власників лічильників води шукають в інтернеті поради, як зупинити лічильник води. На цю тему є багато публікацій і різних порад. Але щоб дізнатися, як зупинити лічильник води, потрібно спочатку розібратися про які лічильники йдеться. І в цій статті ми розглянемо конструкцію лічильника води мокрохода.

Читати далі..
09.03.2020

Лічильники води Baylan

Що ви знаєте про новий бренд Baylan на ринку лічильників води в Україні? Що вони виробляють, які моделі? У чому Baylan становить конкуренцію вже відомим та перевіреним виробникам, як Sensus і Powogaz?

Читати далі..
07.02.2020

Що потрібно знати при виборі триходового клапана.

    Триходові клапани - важливий елемент в сучасних інженерних системах. Сучасна інженерна система - це, практично, живий організм, де кожен «орган» виконує свою незамінну функцію в управлінні системою і процесами. Одним з таких елементів у функціонуванні систем тепло та холодопостачання є триходовий клапан. В інженерному арсеналі є безліч різних типів і видів триходових клапанів. Всі ці триходові клапани мають різну конструкцію, різний принцип управління, різні форми і розміри приєднань і різний принцип дії. Кожен з них створено для вирішення конкретного завдання в теплотехнічній схемі. Фаховий підбір триходового клапана гарантує правильність роботи системи і, як наслідок, хороший економічний ефект у цілому. Але як вибрати триходовий клапан правильно? 

Читати далі..

Інтернет-магазин лічильників води і тепла ЄСТС

Інженерні системи - це не просто товари і вироби. Інженерні системи - це, ідеї, концепції і рішення. І грамотно спроектована система - це результат досліджень, розрахунків й досвіду. Перший етап у створенні інженерних систем - це звичайно якісний проект. Реалізація інженерних систем на практиці - це другий етап. І на цьому етапі дуже легко дискредитувати не тільки саму концепцію системи, але й увесь проект в реальності. Успіх на цьому етапі залежить від якості коплектуючих і матеріалів, їх придатність до умов експлуатації, їх запас міцності в непередбачених обставинах і правильність вибору матеріалів і виробів. Неправильно підібрані комплектуючі, які не повністю відповідають завданню - це прихований дефект системи, який виправити іноді навіть неможливо. Тому, наше підприємство «ЄСТС» пропонує різноманітні матеріали, обладнання та комплектуючі до них тільки перевірених європейських виробників. Вся продукція має не тільки європейські, але і українські сертифікати. Наше підприємство є офіційним дилером і надає гарантії на продукцію, що продається, від виробника. Товари та послуги, які ми пропонуємо, представлені в декількох розділах:

Лічильники води

Асортимент лічильників води на нашому сайті дійсно великий. Ми представляємо кілька різних європейських виробників цієї продукції. Це Sensus, Axioma (Axis), Apator, Baylan, Gross. Серед продукції водомірів є лічильники на гарячу або холодну воду, лічильники води різного метрологічного класу - клас «С» або клас «В». Так само у нас ви можете купити водоміри для квартири, лічильник води для будинку, фланцевий лічильник води, водомір мокрохід, водоміри для поливу, лічильники води «С» класу, комбіновані лічильники, імпульсні лічильники води і т.д. Всі вони відрізняються за розмірами і призначенням, але їх не можна плутати, тому що неправильно підібране устаткування призводить до поломок в системі. За своїм фізичним способом обчислення витрат лічильники води діляться на механічні лічильники води, ультразвукові лічильники води і електромагнітні лічильники води. Всі типи, види, класи, розміри та інші відмінності ми об'єднали в групи для швидкої орієнтації в кількості моделей лічильників води і створили різні категорії, в яких розташовані водоміри з загальними однойменними параметрами.

Лічильники тепла

Теплолічильники стали сьогодні необхідністю. Розцінки на послуги теплопостачання та способи нарахування оплати за поставлене тепло залишають питання. Але індивідуальний теплолічильник все змінює. За допомогою індивідуального лічильника тепла можна захистити себе від непотрібних розтрат. Квартирний лічильник тепла, наприклад, економить від 30% до 50% при оплаті послуг теплопостачання. Якщо немає можливості встановити квартирний лічильник тепла, то напевно можна встановити лічильник тепла на під'їзд. Для цього потрібно подати запит на отримання Технічних Умов на установку лічильника тепла на під'їзд. Тоді оплата опалення для мешканців вашому під'їзді буде не по тарифам за норму споживання, а за фактичними показниками лічильника тепла на під'їзд, що теж економічно вигідно. Але навіть, якщо немає можливості встановити квартирний лічильник тепла або лічильник тепла на під'їзд, то абсолютно точно є можливість встановити лічильник тепла на будинок. Звичайно, потрібно буде зробити проект на установку будинкового лічильника тепла, як і у всіх перерахованих вище випадках. Наше підприємство виконує проектні роботи для встановлення будинкових квартирних лічильників тепла і лічильників тепла на під'їзд. Вашій увазі великий вибір лічильників тепла різних виробників: Axioma, Zenner, Ultraheat, Kumstrup Multical, Engelmann, Landis & Gyr, Apator, Gross, Zimmerstec.

Дистанційна передача показань

У сучасному будівництві присутність автоматизованих систем різного призначення зростає з кожним днем. Особливо актуальним стало питання про можливість віддаленого контролю за споживанням енергоресурсів. Сьогодні є всі можливості укомплектувати прилади обліку тепла і води необхідними модулями для передачі показань на відстані. Є багато різних рішень, заснованих на використанні радіосигналів, GSM-модемів і мобільного інтернету, дротових M-bus мереж. У нашому асортименті є все необхідне обладнання, щоб зібрати повністю укомплектовану систему віддаленого збору-передачі показань приладів обліку. У кожного виробника лічильників є свої необхідні комплектуючі для систем дистанційної передачі показань. І ми допоможемо вам укомплектувати ваші прилади потрібними модулями і налаштувати роботу таких систем.

Двоходові і триходові клапани

Гнучкість роботи і керованість системи - це ознака технічної еволюції. Це означає, що при безкомпромісному комфорті можна досягти раціональності високого рівня. Для цього нам не обійтися без електроніки і автоматизації процесів. Сьогодні погодозалежний програматор - це не дивина, і подібні контролери застосовуються в більшості сучасних систем. Але контролер - це командний пункт системи. А ось виконавчі механізми - це різного роду двох, трьох і чотирьохходові клапана. Ці клапана управляють потоками, градусами, тиском, кількістю тепла або холоду, словом, оптимальної роботою системи. Ми пропонуємо муфтові і фланцеві триходові клапани, сідлові і поворотні клапани, балансувальні клапани, термоклапани, і різноманітні електричні приводи для цих клапанів. Продукція відомих європейських виробників HERZ, AFRISO, ESBE і інші.

Комплектуючі для лічильників води і тепла

Лічильники води і тепла, це складні за своєю конструкцією прилади, і періодично вони потребують повірки та сервісу. Для зручної і правильної експлуатації інженерних систем необхідно повноцінно укомплектувати всі вузли вводів води і тепла. У всіх проектах, крім лічильників води і тепла присутня безліч додаткових комплектуючих, що забезпечують довговічну роботу системи і точну роботу приладів обліку. Це запірна арматура, редуктори тиску, сітчасті фільтри, запобіжні клапани, мембранні баки й інше. Всі товари розташовані в однойменному розділі.

Купити лічильник води або лічильник тепла, замовити проект установки будинкового лічильника тепла або проект системи водопостачання та опалення можна на нашому сайті, звертайтеся!