2-х ходові клапани

Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити

2-х ходові клапани

Двоходові клапани

Реалізація клапанів для управління транспортування H2O і інших субстанцій по трубах. У будь-якому промисловому комплексі є переплетена мережа трубопроводів. Вони забезпечують необхідні умови для роботи підприємства. Для того, щоб це відбувалося злагоджено і безперебійно в системі є різноманітні клапани. В даний час складно знайти взаємодіючі трубопроводи, де управління здійснюється тільки вручну. Будь-яка складна трубопровідна система працює практично автономно, без постійної присутності людини. А допомагають у цьому спеціальні механізми, наприклад, двоходові крани.  

Завдання представлених пристроїв:

  • створення балансу в системі, тобто виключається перевитрата електроенергії і несподівана поломка комплектуючих.
  • коригування тиску, напрямку пара, газу,рідини.

Пристрої даної категорії поділяються на три види за принципом роботи: ручний, термостатичний та електричний.

Електропривод має регулювання 230V, 24V, 0-10V.

Термостатичний привід буває з вбудованим елементом або з зовнішнім термостатом, який встановлюється додатково. У другому випадку в різних механізмах термостат може мати датчик, який визначає температуру, або працює без нього.

Двоходові клапани і крани можуть мати лінійну, пропорційну або квадратичну характеристику, це залежить від конструкції, де вони встановлюються.

За сферою використання також є пристрої для певних механізмів. Наприклад, змішувальний термостатичний клапан для ГВП, термостатичний кран для геліосистем і т.д.

Інтернет-магазин ЄСТС реалізує 2-х ходові клапани перевірених компаній, їх продукція успішно використовується в країнах Європи. Ми виконуємо всі необхідні умови в рамках гарантійного терміну, які вказує виробник.  

Наші фахівці дохідливо дадуть відповідь на будь-які питання, що цікавлять, тому ви можете вибрати найбільш підходящий варіант пристрою для своїх цілей. Звертайтеся!

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку