3-х ходові клапани Значення kvs від 4 до 10м3/год, З'єднання Зовнішня різьба, Розмір різьби у дюймах 3/4", Конструктивний тип Термостатичний

Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити

3-х ходові клапани Значення kvs від 4 до 10м3/год, З'єднання Зовнішня різьба, Розмір різьби у дюймах 3/4", Конструктивний тип Термостатичний

Триходові клапани

Триходові клапани вже стали незамінним елементом в сучасній інженерії. Їх застосовують всюди - в котельнях, теплопунктах, бойлерних, на магістральних трубопроводах, в вузлах введення тепломережі т.д. Триходовий клапан зручний своїми функціями. Він оживляє систему і робить її динамічною, керованою, гнучкою. Що говорити, у багатьох будинках вже стоїть погодозалежна автоматика в системах опалення та холодопостачання. Автоматика - це мізки системи, а клапана - виконавчі механізми, підлеглі командам автоматики.

Ми пропонуємо широкий асортимент триходових клапанів різних виробників, різної конструкції, розмірів і функціонального призначення і навіть для різної сфери застосування.

Триходові сідлові клапани

виконують роль змішувально-розподільного клапана. Такий вид клапанів може як повністю перемикати потоки, так і змішувати їх або розділяти. Все залежить від поставленого завдання і сформованого алгоритму роботи крана в комплекті з електроприводом і автоматикою. Муфтовий сідловий триходовий кран встановлюється в трубопровід за допомогою рознімних з'єднувачів. Триходові клапана з нарізним сполученням мають, як правило, латунний корпус і працюють в системах з тиском до 16 бар. Фланцеві сідлові клапана отримали велике поширення в системах комунального господарства і в теплогенеруючих компаніях. Фланцевий промисловий 3-х ходовий клапан працює так само в змішувально-розподільчому режимі. Все залежить від напрямку потоків. Електропривод для фланцевого 3-х ходового клапана може працювати з робочою напругою 230 або 24 В.

Триходові поворотні клапани

також широко поширені й популярні. Але поворотні клапана більше використовуються в муфтовому виконанні і в невеликих розмірах, як правило - в енергетичних установках невеликих потужностей. У поворотних клапанах навколо осі обертається сегмент сфери, який перекриває один з трьох потоків, залишаючи відкритими останні два. Поворотні клапана керуються електроприводами і можуть здійснювати так само розподіл або змішання потоків в системах.

Триходовий термостатичний клапан

так названий тому що він управляється термочутливими елементами. Це клапани, які конструктивно відносяться до сідлового типу, проте в їх конструкції є очевидна відмінність - підпружинений шток. Зусилля термопрівода набагато більше сили внутрішньої пружини і коли термопривод діє на шток, клапан закривається, при припиненні дії термопривода, внутрішня пружина повертає термоклапан в свій природний стан.

Термостатичні клапани бувають із зовнішнім приводом термостатичним або термоелектричним, а бувають з внутрішнім власним термостатом. Це дуже зручно, і працює такий клапан більш точно, тому що вимірювальний, командний і виконавчий механізми зібрані в одному виробі. Немає спотворення при передачі команди між ланками в цьому ланцюзі. Триходовий термоклапан з вбудованим термостатом може бути так само регульований і нерегульований.

Регульовані триходові клапани

з вбудованим термостатом широко використовують в індивідуальних системах. Це клапана невеликих розмірів з нарізним типом приєднання. Їх найчастіше застосовують в системах обігріву підлог, в гарячому водопостачанні для обмеження температури, в системі радіаторного опалення і в обв'язки котельного обладнання.

Нерегульовані триходові термостатичні клапани

мають одну заводську настройку і працюють в одному температурному діапазоні. Як термостат в автомобілі. Переваги таких клапанів - простота конструкції, захищеність від неправильних налаштувань, невелика ціна, довговічна робота. Найчастіше такі клапана використовують для підвищення температури зворотної лінії котла.

За матеріалами, з яких виготовляють триходові клапана, можна сміливо сказати, що в теплотехніці абсолютна більшість клапанів виготовлено їх латуні і чавуну. Є звичайно й сталеві триходові клапани, а так само з нержавіючої сталі, але такі клапана застосовують в промислових технологічних лініях і в тому класі устаткування зовсім інші градації параметрів і свої конструктивні особливості.

Вибір триходового клапана

пов'язаний з правильним розрахунком гідравлічних параметрів системи. У кожному разі вибір клапана повинен бути аргументованим. Не можна вибирати клапан «приблизно». Система буде працювати неправильно і заощаджений час і сили на підбір клапана не принесуть радощів.

З усіх питань можна звертатися за консультаціями.

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку