Дистанційна передача показань лічильників води і тепла

M-bus модуль Baylan

1 160.00 грн.

Адаптер ENCO MB-8

2 900.00 грн.

Модуль AT-MBUS-01

1 470.00 грн.

МОДУЛЬ AT-MBUS-02

1 990.00 грн.

Модуль Residia-M

2 555.00 грн.

Модуль Sensus HRI-Mei

4 695.00 грн.

Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити

Дистанційна передача показань лічильників води і тепла

Передача показань лічильників води і тепла

У нашому житлі стоять прилади обліку практично на всіх комунікаціях. Це досягнення рівня інженерної оснащеності дозволяє контролювати споживання і оплату за певні послуги. А головне, для чого ставлять лічильники - це справедливе нарахування оплати, обгрунтоване фактичним споживанням послуг. Це правильно - платиш тільки за те, що фіксується лічильниками - за те, що споживаєш. В цьому немає розбіжностей. І погодьтеся, мати індивідуальний лічильник води або тепла - це зручно. Можна користуватися централізованою гарячою водою, а можна просто перекрити кран і тоді не буде оплати за гарячу воду. А якщо немає лічильника, то оплату нараховують незалежно від кількості спожитої води або тепла.

Передати показання гарячої води

В експлуатації інженерних систем виникає регулярна завдання - потрібно передавати показання лічильників води і тепла до відповідних організацій. За цим процесом потрібно стежити і не пропустити певну дату, до якої потрібно встигнути передати показання. Адже якщо не вчасно передати показання, то платіжка прийде з неправильними сумами, потім потрібно робити звірку, перерахунок, і в результаті витратити багато часу і сил на непотрібні клопоти. А з огляду на тарифи на централізоване гаряче водопостачання, тим більше доводиться уважно ставитися до витрати гарячої води. Але, погодьтеся, все це, якщо не сказати, що дратує, то якось прив'язує, це точно. Невже немає можливості автоматизувати цю задачу? Звичайно є! Сучасні лічильники гарячої води можна укомплектувати спеціальними модулями, які будуть передавати показання на відстань. Для цього використовують дротові або бездротові технології. Але, в будь-якому випадку, можна побудувати процес, де сторона що передає і приймаюча сторона будуть об'єднані в одну систему і постачальник послуг може сам дивитися показання вашого лічильника в будь-який час, хоч кожен день. Це дуже зручно, тому, що знімає з вас обов'язок своєчасно передавати показання. Тепер це вас не хвилює. Крім того, в автоматизованих системах передачі показань зменшується ймовірність помилки у рази.

Передати показання холодної води

Те ж саме відбувається і в системах обліку споживання холодної води. Особливо актуальним залишається питання для ОСББ, коли виникає різниця між показаннями центрального вхідного лічильника води і сумою витрат всіх квартирних лічильників води. Як знайти, звідки виникає різниця в показаннях водомірів і де фактично спожиті обсяги води? Для цього необхідно реалізувати систему автоматизованого збору показань приладів з квартирних лічильників води і тоді можна проаналізувати споживання води абонентами. Справа в тому, що автоматизований збір показань дозволяє бачити показання лічильників води не тільки один раз в місяць, а й кожен день або кожну годину. Для цього так само можна використовувати провідні системи або бездротові технології, якщо з'єднати лічильники води проводами неможливо. Є радіомодулі, які встановлюють на лічильник води, ці модулі передають показання лічильників по радіоканалу. Таким чином, отримати показання лічильників води можна, не заходячи в квартиру або офіс.

Так само відбувається облік споживання теплової енергії. Квартирні або будинкові лічильники тепла можна укомплектувати модулями дротового або бездротового зв'язку. Тоді показання лічильників можна не передавати вручну, вони будуть відправлятися автоматично самою системою.

У комплекс дистанційного обліку можуть входити:

  • відправка показань на різну дистанцію,
  • розроблені алгоритми роботи,
  • комп'ютерні технології,
  • і багато іншого.

Людей щодня оточують телефони, смартфони, комп'ютери та інтернет. Інноваційні технології використовуються в усіх сферах життя, в тому числі для більш зручного контролю споживання води, газу, електроенергії та ін.

За допомогою дистанційних систем передачі даних може бути облік витрат великої кількості споживачів. Ця інформація обробляється, систематизується і зберігається. При чому, вже не важливо, як далеко один від одного знаходяться абоненти. Наприклад, це зручно власнику мережі підприємств, витрата ресурсів всіх об'єктів буде виводиться на екран комп'ютера в головному офісі. Також це вигідно жителям багатоповерхівок. При наявності такої системи легко оскаржувати завищені платіжки за квартплату, особливо за опалення. Квитанції за нього часто не відповідають дійсності.

Всілякі передавачі імпульсів, імпульсні адаптери, GSM - модеми, концентратори і накопичувачі даних, все це входить в новітню структуру дистанційного переміщення показань.

На даному етапі розвитку технологій можна легко перетворювати показання з будь-яких пристроїв в цифровий вигляд. У нас ви можете придбати необхідне обладнання. Ми намагаємося поповнювати асортимент новими моделями, щоб кожен клієнт міг знайти для себе щось корисне.

У нашому інтернет-магазині можна придбати лічильники води і тепла, а також, усі комплектуючі та обладнання для дистанційної передачі показань лічильників води і тепла.

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку