Комплектуючі для лічильників води і тепла

Мідний хомут

200.00 грн.

Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити

Комплектуючі для лічильників води і тепла

Покупка комплектуючих для лічильників води і тепла

На цій сторінці розміщені всі складові частини водних лічильників, обов'язки і доповнення водомірних вузлів вводу і точок обліку теплової енергії. Це необхідні цеглинки для удосконалення водо і теплопостачання. Зараз досить багато споживачів, які користуються застарілим обладнанням, яке вимагає періодичного ремонту, заміни окремих механізмів. Але також маса бажаючих встановити в своїй оселі або приватному підприємстві абсолютно нову, зручну систему опалення та трубопроводів. Це можна здійснити завдяки таким компонентам як: кульові крани, фільтри, датчики, манометри, набори для монтажу, різновидні клапани.

Для яких цілей потрібні дані деталі:

  1. для недопущення попадання сміття в систему;
  2. для приєднання та обов'язки інженерії;
  3. для збирання лічильника води або тепла;
  4. для блокування зустрічного потоку в трубах або його розподілу.

На нашому ресурсі реалізуються висококласні вироби, які зроблені відповідно до європейських стандартів, вони будуть довго служити без збоїв і поломок. Ми вклали багато праці для отримання різноманітного асортименту. Що б Ви змогли знайти всі необхідні комплектуючі, не витрачаючи дорогоцінний час на пошук в інших місцях. Таким чином, купуючи товар в комплекті ви отримуєте високоефективні вироби, заощадивши час і кошти, адже два цих поняття тісно взаємопов'язані.

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку