Монтажні роботи та проектування

Наступний крок втілення ідеї-монтаж інженерних систем. Монтаж ніколи не виконується в відриві від контексту на об'єкті. Адже монтаж інженерних систем - це частина будівництва, пов'язана з конструктивами стін, підлог, стель, електрики, і навіть покрівлі та фасаду. І тому, монтаж опалення або монтаж водопроводу не почнеться без повного розуміння всіх місць прокладки трас, методів кріплення, точок проходу стін і перекриттів і умов подальшої експлуатації цих систем. Наприклад, якщо водомірний вузол потрібно розташувати в колодязі, то цей колодязь повинен бути відповідного розміру, і тільки в такому випадку там можна встановити водомір. Монтаж опалення точно так же пов'язаний з будівельним конструктивом будівлі.

Для того щоб змонтувати систему опалення відразу потрібно визначити місця установки приладів і спосіб їх підключення. Це, як правило визначається ще на стадії проекту. Але, при монтажі потрібно відразу оцінити, наприклад, доцільність пробивання наскрізь несучих стін, штроблення бетону, або запропонувати більш швидке і дешеве рішення в прокладанні комунікацій.

Часто виникають питання з висотою підлоги, коли проводиться монтаж теплої підлоги. Є звичайні норми і вимоги по товщині стяжки для міцності бетону. Іноді, дотримання цих вимог призводить до того, що на практиці бетонна стяжка підлоги може вийти за висотою за раму панорамного вікна, наприклад. Або підняти теплу підлогу не дозволяє висота дверей. Що робити? Часом, очевидне рішення приходить лише на будмайданчику, коли роботи вже йдуть. Тоді правильне рішення допомагають прийняти багаторічний досвід ведення монтажних робіт і твереза ​​інженерна думка! У будь-якому випадку, досвід в монтажі інженерних систем, монтажі котельного обладнання ніколи ще не був зайвим або нашкодив. Навпаки, правильно змонтована система досвідченими монтажниками - це запорука гарної роботи і легкої експлуатації. Те ж саме можна сказати про терміни проведення робіт - тільки жадібний і дурний переробляє роботу двічі. А досвідчений монтажник робить роботу відразу правильно, і один раз, тому що чітко бачить кінцеву мету. Тому терміни не «пливуть», матеріали не псуються.

Отже, успішна реалізація об'єкта - це не тільки якісний проект і правильний вибір матеріалів, але важливу роль відіграє людський фактор. Без висококласних фахівців неможливо втілити в життя навіть найідеальніший проект.

Природно, в основних питаннях і рішеннях пріоритетних завдань у створенні об'єкта бере участь інженер проектувальник. Але ключова частина -це втілення в життя за допомогою фізичної праці. На цій стадії процес контролює досвідчений інженер виконроб. Планомірність, скрупульозність, доцільність монтажа- все це впливає на досягнення ідеального результату.

Якщо Ви - той самий Замовник, якому необхідно якісне проектування і втілення ідей в реальність, звертайтеся! Будемо раді співпраці!

Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити