Монтаж теплої підлоги

Монтаж теплої підлоги складається з декількох етапів. Давайте розглянемо монтаж теплої підлоги в загальних рисах і деякі етапи - в деталях. Тому що тепла підлога - це не тільки частина системи опалення, а й частина будівельної конструкції будівлі. І перше, що потрібно визначити перед початком монтажу - це будівельна готовність.

Конструкція теплої підлоги передбачає укладання труб на утеплювач - пінопласт, пінополістирол або подібні утеплювачі. Утеплювач, в свою чергу, потрібно укладати на підготовлену основу. Основа повинна бути рівною і міцною. Якщо це рівна бетонна плита міжповерхових перекриттів, то як правило, нічого більше не потрібно. Якщо під приміщенням, де буде тепла підлога, знаходиться грунт, то необхідно виконати спочатку всі етапи будівельних робіт по утрамбуванню, гідроізоляції, попереднього утеплення керамзитом, тощо Після цього виконується чорнова стяжка з армировкой. Якщо не виконати підготовку підстави і укласти утеплювач на якусь засипку, то велика ймовірність, що утеплювач буде просідати і в основний верхній стяжці підуть тріщини і провали. Якщо об'єкт підготовлений для монтажу теплої підлоги, тоді переходимо до наступних етапів і розглянемо кожен з них детально.


Загальні рекомендації по монтажу та експлуатації теплої підлоги.

Обігрів приміщень теплими підлогами - це дуже комфортний і енергоефективний спосіб! Але в експлуатації системи теплої підлоги є свої особливості. Дізнаємося секрети.

Прокладка комунікацій перед монтажем системи теплої підлоги

Другим етапом, після підготовки основи, слід виконати прокладку всіх інженерних комунікацій. Що слід зробити відразу і на що потрібно звернути особливу увагу!

Укладання утеплювача водяної теплої підлоги.

Типи утеплювачів для теплої підлоги. Варіанти покриттів утеплювача. Рекомендації з укладання утеплювача теплої підлоги.

Установка розподільника теплої підлоги.

Типи розподільників, вибір і варіанти комплектації, загальні рекомендації по установці

Укладання трубопроводів теплої підлоги

Рекомендації з укладання трубопроводів, типи труб для теплої підлоги, діаметри, довжина гілки, крок і спосіб укладання труб.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)
Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити