Укладання утеплювача водяної теплої підлоги.

Черговим етапом у створенні системи теплої підлоги буде укладання утеплювача. Згідно загальних рекомендацій по монтажу систем поверхневого обігріву, необхідно так само прокласти демпферну стрічку по огорожуючим конструкціям. Це необхідно для компенсації розширень верхнього шару цементно-піщаної стяжки, який власне, буде виконувати роль гріючого елемента приміщення. Починаємо з прокладки демпферного стрічки по стінах, колонах, фундаменту і всім іншим частинам будівлі, до яких примикає тепла підлога. Після цього можна починати укладання пінопласту на підлогу.

Кілька слів про утеплювачі для підлоги. Для теплих підлог можна застосовувати різний утеплювач, але щільність і твердість його повинна бути відповідною. Для пінопласту щільність повинна бути не менше 35 кг / м3. Для кращої жорсткості і розподілу поверхневого навантаження на пінопласт для теплої підлоги часто наносять покриття з плівки або ПВХ полотна. Так само завдяки розмітці на покритті легко контролювати крок укладання труби і фіксатори для труб тримаються в такім пінопласті набагато краще, ніж в пінопласті без покриття. Отже, основна мета покриття - розподіл навантаження і фіксація труб на пінопласт. Розмітка - для зручності роботи, але це теж важливо. Дзеркальна плівка на пінопласті - це не більше, ніж маркетинговий трюк для людей, які не розуміють закони фізики. Дзеркальна плівка дійсно відпромінює променисту складову тепловіддачі нагрівального елементу. Але це відбувається тільки в повітрі. Тобто, на стінку за радіатором наклеїти фольгований утеплювач має сенс, а залита бетоном фольгована плівка нічого не відпромінює, тому що в бетоні не поширюються промені взагалі. Тому покриття важливо, але воно не обов'язково має бути фольгованим або дзеркальним. Якщо ви застосовуєте пінополістирол без жодного покриття, просто використовуйте більше кріплень для труб.

Пінопласт потрібно укладати щільно, починаючи від однієї зі стін. Якщо пінопласт лежить на рівній основі і немає ділянок, де пінопласт «гуляє», то додаткові заходи не потрібні. Якщо основа не ідеальна і є місця, де плита пінопласту ходить вгору-вниз, то в цих місцях необхідно обов'язково встановити додаткові фіксатори для пінопласту - «парасольки». Після укладання всієї площі пінопласту потрібно походити і все перевірити на предмет встановлення додаткових «парасольок». Коли утеплювач покладений і закріплений, можна переходити до укладання трубопроводів теплої підлоги.

  • Укладання утеплювача водяної теплої підлоги.
Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити