Приводи для двох і триходових клапанів

Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити

Приводи для двох і триходових клапанів

Електроприводи для двоходових та триходових клапанів.

Головним керуючим елементом в триходовому клапані є його привід. Привід клапана - це «м'язи», які приводять в рух тіло. М'яз отримує сигнал-команду з «мозку» - автоматики, що керує процесом. Без приводу клапана неможливо створити автоматизовану роботу теплотехнічних систем і взагалі керувати нагрівом або охолодженням.

Електроприводи триходового клапана

Вони бувають різними. Так само, як і самі клапана. Приводи відрізняються за багатьма параметрами. Почнемо з того, що для сідлових і поворотних клапанів природньо є свої моделі електроприводів - для сідлових клапанів привід забезпечує рух штока клапана вгору-вниз, а для поворотних - рух штока за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки. Так само у муфтових і фланцевих клапанів є свої габарити кріплення приводів і розміри штоків. Це так само впливає на вибір приводу. З механічних відмінностей у електроприводів ще варто звернути увагу на тягове зусилля. Воно вимірюється в Н (Ньютонах) і вказується в паспорті приводу і клапана.

Підключення до електромережі приводу для триходового клапна.

По електропідключенню приводів для триходових і двоходові клапанів є так само кілька варіантів. Вибір приводу безпосередньо пов'язаний з вихідними сигналами керуючої автоматики. Приводи можуть мати різну робоча напругу, найчастіше це 24В або 230В. Управління роботою приводу може бути за двохточковою схемою, триточковою схемою або плавне управління змінною напругою 0-10В. Для кожного електроприводу є докладна інструкція по установці, підключенню і налагодженню та експлуатації. У більшості приводів є можливість так само встановити кінцеві вимикачі, які будуть зупиняти роботу приводу в певній точці. Це робиться для того щоб забезпечити закриття клапана не на 100% а менше і залишити потрібний проток по одному з напрямків клапана.

Привід для триходового клапана може бути так само термостатичним, якщо сам клапан теж термостатичного типу. Такі термостатичні приводи не мають підключення до електрики. Вони працюють виключно на механічних процесах. Працює це так - термостатичний елемент (головка, гільза з занурювальним датчиком - капсулою або накладної термодатчик - капсула) контактує з контрольованим середовищем - повітря або вода. При нагріванні середовища речовина яке знаходиться всередині термостата починає розширюватися і тисне на шток клапана, закриваючи його. При охолодженні, внутрішнє середовище термостата стискається і пружина клапана піднімає шток, відкриваючи клапан для протоки. Так працюють і радіаторні термоголовки.

Купити електропривід до триходвого клапана

У нашому інтернет - магазині є широкий вибір електроприводів для різних типів дво- та триходових клапанів з різними типами управління. Вся продукція тільки європейських виробників з гарантією якості. Ми оказваем допомогу в підборі клапанів і приводів для вашого завдання, звертайтеся!

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку