лічильники тепла

Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити

лічильники тепла

Купити лічильники тепла в Києві

Найрізноманітніші лічильники тепла, що задовольняють будь-які запити продаються у нас. Ми пропонуємо товар провідних виробників, такі як-AxisIndustries, Sensus, Zenner, Itron, Powogsz - вони відмінно зарекомендували себе в цьому ринку. Їх прилади виготовлені за стандартами європейської якості. Контроль теплової енергії на наших пристроях досить точний, адже при виробництві даного обладнання застосовуються передові технології, що йдуть в ногу з часом. Тому ви завжди будете задоволені роботою нашої техніки. У нас реалізуються прилади обліку тепла для приміщень будь-яких площ, від маленької квартири до промислових будівель. У різних моделей, відповідно до їх призначення, є унікальні характеристики. Сучасні лічильники тепла дають можливість споживачеві легко налаштовувати опалення, контролювати витрату теплової енергії, що звичайно позитивно позначається на бюджеті.

Типи лічильників тепла

Лічильники тепла бувають різних видів, принципів роботи, типів, алгоритмів і т.д. Почнемо з того, що, в основному, існують два головних види лічильників тепла, що відрізняються за фізичним принципом вимірювання:

  • механічні лічильники тепла
  • ультразвукові лічильники тепла

За виконанням корпусу може бути муфтовий лічильник тепла або фланцевий лічильник тепла. За призначенням - квартирний лічильник тепла, будинковий лічильник тепла або промисловий лічильник тепла. Так само є лічильник тепла зі знімним теплообчислювачем, компактний лічильник тепла. За місцем установки - лічильник тепла на подачу або лічильник тепла на зворотню лінію. Далі - одноканальні (з одним витратоміром) або двоканальні (з двома витратомірами - часто застосовують у відкритих системах).

Крім того, пристрої можуть бути укомплектовані різними модулями і мати різні інтерфейси. Наприклад, M-bus, радіо-модуль, іпульсний вихід, вихід RS232 або RS 485, оптопорт. Всі ці характеристики значно відрізняють лічильники один від одного.

Лічильники холоду

Прилади даного типу це ті ж лічильники тепла, тільки вони трохи відрізняються послідовністю роботи. При замовленнi будь ласка, вказуйте бажання контролювати холод. Тоді при виробництві в прилад додається спеціальна прошивка. Для обліку холоду застосовуються ультразвукові та механічні лічильники тепла.

  1. Ультразвуковий принцип роботи лічильників тепла. Тут прилад генерує ультразвуковий сигнал, що проходить через рідину. Обчислювач вимірює швидкість проходження сигналу між дзеркалами витратоміра, що говорить про швидкість потоку гарячої води. Завдяки цьому взаємозв'язку, за чітким алгоритмом, прилад показує обсяг витраченої води. При відсутності рідини в трубах опалення або зменшення її об'єму лічильник сигналізує, інформуючи про проблеми.
  2. Механічний принцип лічильника тепла. У лічильниках визначальну роль грає маленька деталь, яка крутиться від води, що проходить повз неї. Вона буває двох видів, де вісь обертання розташовується паралельно або перпендикулярно потоку води. Це турбіна і крильчатка, відповідно. За кількістю оборотів прилад виводить на табло обсяг спожитого ресурсу.

Лічильники тепла ціна

Кожен вимірювальний прилад покупець отримує з усіма належними комплектуючими, тому немає потреби шукати додаткові деталі. Вартість товару залежить від його складності. Наприклад, ультразвуковий набагато дорожче механічного. Але всі наші прилади коштують трохи дешевше ринкової ціни, ми напряму співпрацюємо з компаніями виробниками. Яку вибрати модель, недорогу, але менш точну, або інноваційний прилад, який показує не один параметр, вирішувати вам. Наші фахівці допоможуть у виборі, запропонувавши пристрій по всім вашим вимогам, підібравши зручний і практичний варіант. У будь-якому випадку згодом ви будете задоволені висококласної роботою наших лічильників.

Купити лічильник тепла

Придбати пристрій для вимірювання теплової енергії можна фактично будь-якого рівня складності, для вимірювання холоду і тепла, з інноваційними включеннями або без них. Якщо вам потрібен точний прилад, зі всілякими унікальними доповненнями, це доступно і легко купується у нас. В даний час існує досить великий вибір пристроїв, здатних дистанційно, через інтернет відправляти свідчення, зберегти їх в архівах, виводити на комп'ютер і багато іншого. Інтернет-магазин ЄСТС надає персональний підхід і комплектовку лічильників тепла за індивідуальним планом! Скористайтеся нашими послугами і ви станете володарем першокласної техніки!

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку