квартирний лічильник тепла

Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити

квартирний лічильник тепла

Квартирний лічильник тепла служить для обліку теплової енергії в окремому приміщенні - квартирі або офісі. Зазвичай це приміщення площею до 250 м2. Квартирні теплолічильники відрізняється своїми компактними розмірами і невисокою ціною. Вони бувають різних типів - механічний квартирний лічильник тепла або ультразвуковий квартирний теплолічильник. Так само по комплектації, квартирний лічильник тепла може бути обладнаний такими інтерфейсами, як m-bus вихід, а може бути без інтерфейсів. Але у всіх квартирних лічильників на опалення є на лицьовій панелі оптичний інтерфейс для зняття архіву показань.

Ультразвуковий квартирний лічильник тепла

Ультразвуковий лічильник тепла – це комбінація ультразвукового витратоміра, температурних датчиків і теплообчислювача. Теплообчислювач встановлюється на витратомірі. Ультразвуковий квартирний лічильник тепла має незаперечні переваги. На нього не діють ніякі магнітні поля. Магнітним полям просто немає на що впливати, тому що в ультразвуковому квартирному лічильнику тепла нічого не крутиться всередині, як у механічного. Так само великою перевагою є майже нульовий гідравлічний опір. Порожній корпус витратоміра, по перетину нагадує трубу, в якому є два датчика. Один випромінює сигнал, другий - приймає. Корпус лічильника герметичний і здатний витримувати тиску до 16 бар. Це важливо в багатоповерховому будівництві. Ціна на ультразвуковий лічильник тепла не на багато відрізняється від вартості механічного квартирного лічильника тепла.

Скільки заощаджує квартирний лічильник тепла?

Установка своїх лічильників на опалення не була б так популярна і затребувана, якби це не мало економічної вигоди. У порівнянні з цінами на опалення без лічильника теплової енергії, опалення з теплолічильником обходиться на 50% дешевше. Але і це ще не все. Переваги квартирного лічильника тепла очевидні - індивідуальний лічильник опалення не тільки може рахувати фактичне споживання тепла, а й виправдовує застосування регулюючих елементів в системі опалення. Наприклад, термоголовок на радіаторах. Коли в квартирі споживається менше тепла з тепломережі, квартирний теплолічильник це фіксує і видає відповідні показання. Тому індивідуальний лічильник на опалення дозволяє використовувати елементи контролю і регулювання температури в приміщенні і, в комплексі, досягнути значної економії в оплаті за опалення.

Установка теплолічильників в квартирі

Установка теплолічильників не займає багато часу і грошей. Основна робота - це документи. Для того щоб встановити квартирний лічильник тепла і потім передати його в експлуатацію, потрібно отримати Технічні Умови на установку лічильника тепла на квартиру, замовити Проект установки квартирного лічильника теплової енергії, узгодити цей проект з теплопостачальною організацією. На цьому етапі так само потрібно з'ясувати спосіб передачі показань лічильника теплової енергії. Якщо у вашому будинку це робиться вручну, тоді в теплолічильників не потрібні вихідні інтерфейси. Якщо у вашому будинку є система віддаленого збору-передачі показань, то це повинно бути записано в Технічних Умовах і ваш квартирний теплолічильник повинен бути обладнаний відповідним інтерфейсним виходом. Як правило, це m-bus модуль. Але, може бути і радіо-модуль для передачі показань по радіоканалу.

Установка квартирного теплового лічильника виконується на вводі опалення в квартиру. Найчастіше це буває на загальній площадці поверху, в шафі з інженерними комунікаціями. Йдеться про будинки з поквартирною горизонтальною розводкою системи опалення. Встановити квартирний лічильник на опалення в будинках з вертикальними стояками опалення неможливо.

Купити квартирний лічильник тепла можна в нашому інтернет-магазині за безготівковим розрахунком з ПДВ.

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку