Комбінований лічильник води

Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити

Комбінований лічильник води


Призначення і область застосування комбінованих водомірів

Комбінований лічильник води - це унікальний вимірювальний прилад для питної або технічної води з температурою до + 30 * С. Унікальність комбінованого лічильника в тому, що по суті це два різних водоміра, які об'єднані в одну конструкцію. Таке рішення дозволяє задовольняти завдання, нездійсненне жодним іншим лічильником води. Зручність і практичність цієї ідеї знайшла дуже широке застосування. Адже установкою одного лічильника вирішується завдання обчислення витрат системами з різним обсягом споживання води. Такі ситуації часто зустрічаються на об'єктах, де в одну систему об'єднані пожежогасіння та господарсько-побутовий водопровід. Або там, де є істотна сезонна різниця в споживанні води. Або це можуть бути промислові цикли, де витрата води має не постійний характер і має велику амплітуду за своїми значеннями. У таких випадках, комбінований лічильник води - це єдине можливе рішення питання.

Конструкція комбінованого лічильника води

Як ми вже згадували, комбінований лічильник води складається з двох водомірів, які з'єднані в одну конструкцію. У різних виробників може бути різне конструктивне рішення - як це виконати, але суть ідеї у всіх однакова. Основний лічильник води має фланцевий корпус, турбіну і сухохідний рахунковий механізм. Додатковий лічильник води може мати зовнішнє приєднання до основного водоміра. Так само є моделі сполучених водомірів, у яких в одному корпусі є дві вимірювальні камери - основна, з турбіною, і допоміжна - з крильчаткою для додаткового лічильника. В конструкції всіх комбінованих водомірів є гідравлічний клапан, який автоматично перемикає потік води на потрібну вимірювальну камеру, в залежності від величини потоку. Показання комбінованого водоміра складаються з показань двох рахункових механізмів - основного і додаткового.

Дистанційна передача показань комбінованого водоміра

Комбіновані лічильники води, як і всі сучасні водоміри, можуть бути підключені до системи дистанційної передачі показань. Залежно від конфігурації системи і способу передачі показань, можна використовувати для цих цілей імпульсний вихід або m-bus вихід. Для цього кожен рахунковий механізм комбінованого лічильника води потрібно укомплектувати відповідним інтерфейсом і підключити їх до системи збору показань. Тепер лічильник буде передавати показання в автоматичному режимі.

Купити комбінований лічильник води.

У нашому інтернет-магазині можна купити комбіновані лічильники води різних виробників. Для кожної моделі є свої комплектуючі для систем дистанційної передачі даних. У різних моделях можуть бути різні габарити лічильників однакового діаметра. Усі лічильники обладнані лічильними механізмами сухого типу. Вони не герметичні. Такі лічильники можна встановлювати тільки в сухих приміщеннях, в яких неможливо затоплення. Але можна так само купити комбінований лічильник води зі ступенем захисту IP68. Вологозахищені лічильники виготовляються на замовлення і термін їх поставки більше ніж на стандартне виконання.

Купити комбінований лічильник води можна за безготівковим розрахунком з ПДВ.

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку