Лічильник води фланцевий

Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити

Лічильник води фланцевий

Фланцевий лічильник води - це прилад, який має фланцеве з'єднання з деталями трубопроводу. Корпус фланцевого водоміра виготовлений з чавуну. Цей матеріал має високу механічну міцність, що особливо важливо при використанні лічильників на магістральних трубопроводах з високим тиском і можливими механічними навантаженнями. Лічильники води під фланцеве з'єднання виробляють в основному в розмірах починаючи від Ду 40 і вище. Найбільший фланцевий лічильник води Ду 300, якщо дивитися в загальний прайс. Але на замовлення можна виготовити фланцевий лічильник води з розміром фланця Ду 400.

Фланцевий лічильник холодної води

Фланцеві лічильники для холодної води встановлюють в мережах господарсько-побутового водопостачання. У нашому магазині можна купити фланцевий лічильник води для пожежогасіння, для іригаційних систем поливу, є фланцеві лічильники для обліку води з свердловин, так само можна купити комбінований лічильник води. Спарений лічильник води так само має фланцеве з'єднання. Фланцеві водоміри мають відмінності в метрологічних показниках. Це можуть бути фланцеві водоміри «С» класу або «В» класу. За способом установки є також відмінності. Є фланцеві водоміри тільки для горизонтальної установки, є фланцеві водоміри, які можна встановлювати горизонтально або вертикально.

Фланцевий лічильник гарячої води

Фланцеві лічильники гарячої води встановлюють в системах центрального гарячого водопостачання. Лічильники гарячої води мають класичне кольорове маркування - червоний колір корпусу. Так само фланцеві лічильники гарячої води, які обладнані імпульсним виходом, використовують в системах опалення в якості перетворювачів витрати в складі лічильників тепла.

Установка фланцевого лічильника води

Монтажні роботи по установці фланцевих лічильників води потрібно проводити в суворій відповідності з паспортними рекомендаціями. Як правило, для фланцевих лічильників потрібно витримувати заспокійливі прямі ділянки трубопроводу до та після водоміра. Обов'язковою умовою для експлуатації фланцевих лічильників води є установка сітчастого фільтра та запірної арматури. Фланцеві водоміри необхідно встановлювати в сухих приміщеннях, захищених від затоплення. Лічильний механізм фланцевих лічильників не герметичний, тому в нього може легко потрапити вода і вивести прилад із ладу.

Купити лічильник води фланцевий для холодної або для гарячої води можна в нашому інтернет-магазині за безготівковим розрахунком з ПДВ

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку