Лічильник води з імпульсним виходом.

Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити

Лічильник води з імпульсним виходом.

Водомір з імпульсним виходом

Більшість сучасних лічильників підготовлені для встановлення на них різних інтерфейсних модулів. Є моделі, які вже з заводу йдуть з вбудованим імпульсним виходом. Є моделі, на які можна встановити, за бажанням, імпульсний вихід, M-bus чи радіо модуль. Але такою можливістю забеспечені далеко не всі лічильники води. Навіщо ж потрібні всі ці виходи й модулі на лічильниках води?

Імпульсний лічильник води

Ідея отримувати імпульси з водоміра кратно літрам спожитої води виникла із потреби автоматизованого збору та аналізу витрат води на відстані. Для того, щоб не стояти над лічильником води і бачити в будь-який момент показання витрати, розробили системи дистанційної передачі показань. Ці системи бувають різними, в них використовують різні протоколи передачі інформації, але перша ланка в такій системі - це імпульс, який генерується водоміром і передавачем імпульсів при проходженні певного обсягу води через лічильник. Кількість літрів води, якому відповідав би один імпульс, називають ціною імпульсу. Це значення може бути від 1 л / імп до 1000 л / імп. Все залежить від розміру водоміра і заводських налаштувань водомірів і передавачів імпульсів. Лічильник води з імпульсним виходом ще називають імпульсним лічильником води.

Водомір з імпульсним виходом

Водоміри з імпульсним виходом мають величезну перевагу перед звичайними водомірами. Такі лічильники води, завдяки своїм технічним особливостям, можна контролювати через комп'ютер або навіть смартфон. Можна навіть застосовувати можливість дистанційного автоматичного відключення споживача при певних показаннях водоміра. Наприклад, можна точно наповнити велику ємність, або автоматично перекрити воду за несплату. Для цього так само буде потрібно установка запірної арматури з дистанційним керуванням.

Купити імпульсний лічильник води можна в нашому інтернет-магазині за безготівковим розрахунком з ПДВ.

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку