Сухохідний лічильник води

Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити

Сухохідний лічильник води

Лічильник води сухохід - це водомір у якого сам лічильний механізм знаходиться в сухій зоні корпусу. Сухохідні водоміри можуть бути не тільки для холодної води. Водоміри гарячої води-це тільки сухохідні моделі. Лічильники води-сухоходи можуть бути за своїм конструктивним виконанням одно- або багатоструменеві. За способом з'єднання - муфтові сухохідні лічильники і фланцеві сухохідні лічильники. По області застосування - квартирні, будинкові, промислові, іригаційні. За призначенням - для систем водопостачання та для систем опалення. Сухохідний водомір гарячої води, який обладнаний імпульсним виходом і може працювати в середовищі з температурою до + 130 * можна використовувати в якості витратоміра лічильника тепла.

Як влаштований сухоходий лічильник води

Водомір-сухохід, або водомір сухого типу розділений на дві частини. Одна частина - там, де протікає вода, яка вимірюється. Інша частина - та, де розташований лічильний механізм і всі інтерфейсні модулі. Розділяє ці дві частина герметична суцільна перегородка, що витримує тиск води до 16 бар. Крильчатка розташована в мокрій зоні водоміра, рух потоку води створює обертання. Обертання крильчатки пов'язано з обертанням лічильного механізму через магнітні поля. У всіх сучасних сухохідні лічильниках реалізовано антимагнітний захист високого класу. Лічильний механізм не герметичний, і з зовнішнього боку лічильника туди може потрапляти волога і пил, тому сухохідні лічильники категорично не можна ставити у вологих місцях і місцях ймовірного затоплення.

Підключення до систем дистанційної передачі показань.

В лічильному механізмі лічильника води - сухохода реалізована можливість підключення  імпульсного виходу, цифрового виходу m-bus або радиомодуля. Залежно від завдання і способу обробки інформації добирається необхідне обладнання і лічильник передає показчики витрати в автоматичному режимі.

Переваги водоміра-сухохода

Сухохідні лічильники зручні в експлуатації. У лічильника сухого типу ніколи не пітніє скло зсередини. Майже у всіх лічильників сухого типу обертається циферблат, що дозволяє поставити його в зручне для зняття показань положення. Верхня частина водоміра не контактує з водою, тому зона лічильного механізму завжди залишається в ідеальній чистоті. Можливі способи установки лічильника розписані в паспортах водомірів. І, при вертикальній установці лічильника, змінюється клас точності, про що завжди написано в паспорті приладу!

Недоліки сухохідні лічильників.

Вплив магнітних полів ми вже виключили, бо є антимагнітним захист, але ось слабке місце лічильника води-сухохода - це негерметичний рахунковий механізм. Хоча, при звичайних умовах експлуатації в місцях, призначених для установки сухоходов, негерметичність лічильного механізму ніяк не погіршує його експлуатацію. На будинкових та фланцевих моделях лічильників навіть є пластикова кришечка, що захищає скло лічильного механізму від пилу.

До сухохідних моделей належать Sensus Residia Jet, Sensus 620, Sensus 120, Sensus AN 130, Sensus MeiSream, Sensus MeiStream Plus, Sensus MeiTwin, Sensus WPD FS, Powogaz JS Smart +, Powogaz JS Smart C +, Powogaz JS Master C +, Powogaz JS Impero, Powogaz MWN, Powogaz WI, Powogaz MWN / JS-S, Baylan KK, Baylan TK, Baylan Woltmann, Baylan WI, Gross MTK, Gross WPK, Gross WPW.

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку