Ультразвуковий лічильник води

Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити

Ультразвуковий лічильник води

Ультразвукові водоміри

Ультразвукові лічильники води - це сучасні високоточні прилади обліку споживання води. Технічне рішення цих приладів настільки вигідне і вдале, що за якістю і точністю роботи немає навіть сенсу порівнювати їх з механічними лічильниками. Ультразвукові лічильники води мають перевагу у всьому - вони більш вигідні з точки зору гідродинаміки - вони не створюють опору, у них більш широкий діапазон виміру витрат, ніж в механічних лічильниках. Звісно, метрологічний клас - тільки «С», причому показник співвідношення витрат починається від R 250 і вище.

Робота ультразвукових лічильників води в системах дистанційної передачі даних.

Ультразвукові лічильники - це перш за все електронні прилади, тому вони звичайно оснащені вже в базовій комплектації цифровими інтерфейсами зв'язку. На лицьовій поверхні у всіх ультразвукових витратомірів є оптопорт. І звичайно є можливість оснащення додатковими модулями, наприклад, імпульсним виходом, або радіомодулем або модуль промислового зв'язку MODBUS RS485 і т.д. Такі лічильники легко інтегрувати в системи з дистанційним передаванням показань. Особливою відмінною характеристикою ультразвукових лічильників води є власна внутрішня пам'ять, в якій зберігаються показники витрати води за останні 36 місяців.

Де застосовують ультразвукові лічильники води.

Ультразвукові лічильники води займають все більше і більше місця на ринку приладів обліку. Їх встановлюють в квартирах, офісах, на підприємствах, в промисловому обладнанні. По області застосування - практично для будь-яких інженерних систем - для холодного або гарячого водопостачання, як витратомір лічильника теплової енергії в системах теплопостачання, в системах холодопостачання. За розміром і обсягами споживання води - від мінімальних квартирних, до фланцевих промислових приладів. І навіть там, де немає можливості виготовити ультразвуковий прилад потрібного розміру на заводі - є рішення, коли на існуючий трубопровід, нехай навіть великого діаметра, накладаються або врізаються датчики - дзеркала і до них підключається електронний обчислювач. Отримуємо ультразвукової лічильник води абсолютно будь-якого діаметру. Жоден механічний лічильник не можна використовувати таким способом.

Як встановити ультразвуковий лічильник води.

Установка ультразвукового лічильника води практично нічим не відрізняється від установки звичайного механічного водоміра. Вимоги до місця установки ті ж самі - трубопроводи повинні бути співвісні, на корпус лічильника води не повинно передаватися ніяке механічне навантаження, тобто труби не повинні висіти на водомірі або тягнути його в сторону. Перед водоміром необхідно встановити запірну арматуру. А ось установка сітчастого фільтра для самого ультразвукового водоміра не принципова, можна і без нього. Фільтр більше потрібен в загалі для довговічної роботи приладів системи водопостачання - змішувачів, бочків унітазів, бойлерів тощо Але є звичайно і нюанси, які потрібно знати. Ні в якому разі не можна проводити електрозварювальні роботи на трубопроводі, на якому встановлений ультразвуковий витратомір. Для виконання монтажно-зварювальних робіт використовують тимчасову вставку, а після проведення всіх зварювальних робіт змінюють її на постійний водомір. Ще один момент - ультразвукові лічильники не можуть працювати правильно, якщо труба водопостачання буде заповнена водою не повністю. Слід вибирати місце і становище водоміра при якому в ньому не буде накопичуватися повітря, це важливо.

Купити ультразвуковий лічильник води

Щоб купити ультразвуковий лічильник води потрібно знати перш за все середній годинний обсяг споживання води. За обсягом добирається модель, так само до уваги береться необхідність підключення до систем передачі показань. Підбираються необхідні комутаційні модулі. І вже маючи повну інформацію для замовлення можна робити запит.

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати все обладнання і проконсультують по підбору та встановленню ультразвукових водомірів.

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку