Статтi

Статтi

07.12.2021

Приклади використання мідних хомутиков в інтер'єрних рішеннях.

Пропонуємо подивитися фото робіт майстрів інтер'єру. Що казати, мідь - це блиск!

Читати далі..
30.05.2021

Лічильник води з радіомодулем - поквартирний облік води у ОСББ

"Вітаю! Підкажіть, ОСББ має договір на поставку води з Київводоканалом, і розраховується з ним відповідно до свого одного будинкового лічильника. Щомісяця жителі повинні подавати покази лічильників, і оплачувати спожиту кількість води. В результаті спожита вода повинна дорівнювати сумі споживання всіх квартир. АЛЕ! Половина жителів не подають щомісяця показання лічильників води, і відповідно не платять за воду зовсім...»

Читати далі..
08.05.2021

Що робити якщо запітнів лічильник води

Іноді у власників водомірів трапляються позаштатні ситуації в роботі приладів і виникає відразу ряд питань - чому запітнів лічильник води, чому під склом водоміра з'явилася вода, як це усунути і чи можна використовувати лічильник води далі? Давайте поговоримо про це.

Читати далі..
03.12.2020

Передати показння гарячої води

Вартість послуг централізованого гарячого водопостачання зобов'язує нас контролювати і дбайливо ставиться до гарячої води. Про доцільність індивідуального лічильника гарячої води вже і немає сенсу говорити, це і так зрозуміло. Але ось про сам лічильник і про те, як організувати легку своєчасну передачу показань поговорити потрібно.

Читати далі..
01.12.2020

Передати показання холодна вода

Така необхідність виникає раз на місяць у кожного власника водомірів. Це одна з нескладних завдань, яка іноді дратує не менше, ніж загальносвітова криза. Причин багато - потрібно не забути, потрібно додзвониться, потрібно зайти на сайт, потрібно нахилитися до лічильників щоб записати цифри, вже не будемо говорити, що потрібно зробити, якщо водомір в колодязі. А якщо ви забули передати показання вчасно, не сумнівайтеся - вам нарахують обов'язково не ті обсяги споживання і вам доведеться провести кілька годин в черзі в абонентський відділ для звірки розрахунків... Як казав Голохвастов, «зачем же?!». Подивимося, як позбавиться від дратівного зобов'язання.

Читати далі..
04.08.2020

Як економити на опаленні квартири.

Кожен з нас відчуває сьогодні вартість енергоресурсів і послуг теплопостачальних організацій. І вартість цих послуг дійсно не маленька. Навіть при невеликій площі житла ми можемо отримувати величезні рахунки за опалення. Так що ж робити? А зробити треба лише...

Читати далі..
04.08.2020

Як вибрати лічильник тепла для квартири.

З чого почати вибір теплолічильника?

Почати потрібно з того, що ви приймаєте рішення встановити квартирний лічильник теплової енергії. Це рішення правильне, але не просте. Тому що встановити квартирний лічильник тепла, прямо скажемо, це клопітка справа. Отже, раз вирішили, значить, робимо! І починаємо з того, що...

Читати далі..
12.05.2020

Як зупинити водяний лічильник мокрохід

Багато власників лічильників води шукають в інтернеті поради, як зупинити лічильник води. На цю тему є багато публікацій і різних порад. Але щоб дізнатися, як зупинити лічильник води, потрібно спочатку розібратися про які лічильники йдеться. І в цій статті ми розглянемо конструкцію лічильника води мокрохода.

Читати далі..
09.03.2020

Лічильники води Baylan

Що ви знаєте про новий бренд Baylan на ринку лічильників води в Україні? Що вони виробляють, які моделі? У чому Baylan становить конкуренцію вже відомим та перевіреним виробникам, як Sensus і Powogaz?

Читати далі..
07.02.2020

Що потрібно знати при виборі триходового клапана.

    Триходові клапани - важливий елемент в сучасних інженерних системах. Сучасна інженерна система - це, практично, живий організм, де кожен «орган» виконує свою незамінну функцію в управлінні системою і процесами. Одним з таких елементів у функціонуванні систем тепло та холодопостачання є триходовий клапан. В інженерному арсеналі є безліч різних типів і видів триходових клапанів. Всі ці триходові клапани мають різну конструкцію, різний принцип управління, різні форми і розміри приєднань і різний принцип дії. Кожен з них створено для вирішення конкретного завдання в теплотехнічній схемі. Фаховий підбір триходового клапана гарантує правильність роботи системи і, як наслідок, хороший економічний ефект у цілому. Але як вибрати триходовий клапан правильно? 

Читати далі..
Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити