Статтi

Статтi

12.05.2020

Як зупинити водяний лічильник мокрохід

Багато власників лічильників води шукають в інтернеті поради, як зупинити лічильник води. На цю тему є багато публікацій і різних порад. Але щоб дізнатися, як зупинити лічильник води, потрібно спочатку розібратися про які лічильники йдеться. І в цій статті ми розглянемо конструкцію лічильника води мокрохода.

Читати далі..
09.03.2020

Лічильники води Baylan

Що ви знаєте про новий бренд Baylan на ринку лічильників води в Україні? Що вони виробляють, які моделі? У чому Baylan становить конкуренцію вже відомим та перевіреним виробникам, як Sensus і Powogaz?

Читати далі..
07.02.2020

Що потрібно знати при виборі триходового клапана.

    Триходові клапани - важливий елемент в сучасних інженерних системах. Сучасна інженерна система - це, практично, живий організм, де кожен «орган» виконує свою незамінну функцію в управлінні системою і процесами. Одним з таких елементів у функціонуванні систем тепло та холодопостачання є триходовий клапан. В інженерному арсеналі є безліч різних типів і видів триходових клапанів. Всі ці триходові клапани мають різну конструкцію, різний принцип управління, різні форми і розміри приєднань і різний принцип дії. Кожен з них створено для вирішення конкретного завдання в теплотехнічній схемі. Фаховий підбір триходового клапана гарантує правильність роботи системи і, як наслідок, хороший економічний ефект у цілому. Але як вибрати триходовий клапан правильно? 

Читати далі..
19.12.2019

Як вибрати лічильник тепла для квартири.

З чого почати вибір теплолічильника?

Почати потрібно з того, що ви приймаєте рішення встановити квартирний лічильник теплової енергії. Це рішення правильне, але не просте. Тому що встановити квартирний лічильник тепла, прямо скажемо, це клопітка справа. Отже, раз вирішили, значить, робимо! І починаємо з того, що...

Читати далі..
04.12.2019

Як економити на опаленні квартири.

Кожен з нас відчуває сьогодні вартість енергоресурсів і послуг теплопостачальних організацій. І вартість цих послуг дійсно не маленька. Навіть при невеликій площі житла ми можемо отримувати величезні рахунки за опалення. Так що ж робити? А зробити треба лише...

Читати далі..
28.09.2019

Що найголовніше в мідних трубах?

Так чому ж люди вибирають мідні труби? Чим хороша мідна труба? Міцна? Чи тому що не іржавіє? Не горить? Так, все це так, але це не головне! А головне в мідних трубах - це ...

Читати далі..
25.07.2019

Пару слів о турбінах

З моменту створення першої турбіни пройшло чимало часу. Удосконалення цього винаходу і діапазон його використання по справжньому вражає. Млини яки працюють від вітру або течії річки це попередники нинішніх турбін.

Читати далі..
27.09.2019

SKS-3 і SKS-3K

По одному найменуванню важко уявити в чому полягають плюси і мінуси даної моделі і взагалі чи варто її купувати. І навіть якщо назви співзвучні, це зовсім не означає однакові функціональні можливості.  

Читати далі..
14.05.2020

Якщо водомір у колодязі.

Багатьом власникам приватних будинків знайомі обставини, коли лічильники підключають на вулиці, а домовий водомір в шахті колодязя. Це умови структур, що постачають ресурси.

Читати далі..
24.05.2020

Іригаційний лічильник води Powogaz WI

Іригація, це ряд заходів спрямованих для поліпшення якості вирощування сільськогосподарських культур. Або, простіше кажучи, системи з поливу і зрошування. Якщо мова йде про невеликі городи і клумби з півоніями, тут цілком вистачить підручних засобів, які продаються в будь-якому судовому магазині.  

Читати далі..