Арматура для підключення радіаторів опалення

Арматура для підключення радіаторів опалення

Підключення радіаторів опалення

Найпоширеніший нагрівальний прилад в системах опалення - радіатор. Радіатори можна підібрати за розмірами, потужністю, формою і навіть кольором. Сьогодні радіатори мають таке розмаїття форм і матеріалів, що раніше про це тільки мріяти можна було. Але будь-який радіатор сам по собі не гріє. Його потрібно пдключіть до системи. І для цього застосовують спеціальну радіаторну арматуру. Для чого потрібна радіаторна арматура - якраз для того, щоб реалізувати красиву установку радіатора в контексті інтер'єру, дотримуючись при цьому правильного технічного підходу. Адже радіаторна арматура - це не тільки прямий краник або кутовий краник. Це і засіб гідравлічного балансування, і елемент контролю за температурою в приміщенні і запірний елемент в тому числі. Ми пропонуємо повний асортимент радіаторної арматури для всіх типів радіаторів і конвекторів, для однотрубних і двотрубних систем як стандартного виконання, так і серії DeLuxe

Нижнє підключення радіаторорв опалення

Нижнє підключення може бути застосовано до радіаторів спеціальної конструкції. У таких радіаторах є внутрішня трубка, що з'єднує точку підключення з верхньою частиною радіатора. Для здійснення підключення радіаторів знизу розроблений спеціальний вузол нижнього підключення, або як його називають в народі, бінокль. Це компактний виріб, що складається з двох запірних вентилів у одному корпусі з накидними гайками для підключення до радіатора. Нижнє підключення радіатора вигідно тим, що не додається розмір радіатора по ширині, і візуально вузол підключення не кидається в очі. Нижнє підключення може виглядати теж по різному - можна підвести трубки до радіатора з підлоги вертикально, а можна підключити радіатор від стіни. Для цього розроблений кутовий вузол нижнього підключення.

Бокове підключення радіаторів опалення

Класичний спосіб підключення радіаторів - підведення труб збоку. Можна підвести труби з одного боку, а можна з різних сторін. Підключення радіаторів по діагоналі є найефективнішим з точки зору тепловіддачі. Можна звісно подключити трубопроводи з одного боку до радіатора, або, наприклад, і трубу подачі і обратку підключити до нижніх виходів радіатора, якщо це обумовлено певною ситуацією або якимось інтер'єрним рішенням. Працювати буде, але гірше. Потрібно пам'ятати, що одностороннє підключення радіатора знижує його ефективність у порівнянні з діагональним підключенням.

Для бічного підключення використовують термостатичні клапани, які встановлюють на подачу і вентилі для зворотного трубопроводу. По конфігурації термостатичні воентілі можуть бути абсолютно різного типу і форми. Їх підбирають в залежності від положення труби, що підходить до радіатора, типу труби і, відповідно, по типу з'єднання труби з клапаном. Самі клапана мають з'єднувальний розмір ½ "з боку радіатора, рідше ¾", а з боку трубопроводу - це може бути традиційне внутрішнє різьблення, зовнішня різьба 3/4 "і внутрішня сфера типу «євроконус», метрична зовнішня різьба М22, цанговий затиск під мідну або хромовану трубку. Тому є абсолютно однакові за типом з'єднання і виду клапана для підвідного та зворотного трубопроводів. Їх часто продають в комплекті з термоголовкою.

Підключення радіаторів опалення зі стіни

Підключення радіаторів зі стіни має безперечне естетичну перевагу. Всі трубопроводи заховані в стіну й інтер'єр має більш акуратний вигляд. Підключення зі стіни можна виконати для будь-яких радіаторів. Головне, щоб була така можливість - заховати труби в стіну. А підібрати арматуру для підключення - це не проблема. Є радіаторні кутові і триосьові клапани для підключення секційних або панельних радіаторів в разі, коли труби підходять збоку, і є кутовий вузол нижнього підключення для панельних радіаторів з нижнім підведенням.

Нижнє підключення радіаторів опалення з боковим підведенням

Є цікавий спосіб підключення стандартних секційних радіаторів з підлоги. Таке потреба виникає, коли труби прокладені в підлозі, а радіатор має бокове підключення. Для цього застосовують спеціальний вузол підключення, що складається з нижнього блоку, верхнього термоклапана і сполучної хромованою трубки між термоклапаном і нижнім блоком. Цей вузол снащений всіма функціями управління роботою радіатора. У ньому є і термостатичний елемент, і попередня гідравлічна настройка і запірна функція і навіть байпас для однотрубних систем. Зовні виглядає цей вузол досить цікаво, і сама арматура є логічним продовженням і прикрасою радіатора.

 

Вся арматура для підключення радіаторів в однотрубних або двотрубних системах є на нашому сайті. Якщо вам потрібна консультація або допомога в підборі радіаторів і радіаторної арматури - сміливо звертайтеся!

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку
Напишіть нам

Закрити