Лічильник води в квартиру

Лічильник води в квартиру

Лічильник води в квартиру поставили вже, напевно, усі. Вода - одна з найважливіших умов комфортного житла. Вода потрібна всім і завжди. Тому ми будемо платити за воду, але не відмовимося від неї. Квартирний лічильник холодної води потрібен так само, як і сама вода. Без квартирного лічильника води ми будемо оплачувати всі втрати води у вуличних трасах і підвалах зі своєї кишені. Але з лічильником води наші витрати на воду стають справедливими. Лічильники води в квартиру схожі один на одного, але це тільки на перший погляд. При уважному вивченні, там, виявляється, є багато деталей, які мають значення.

Які бувають лічильники води в квартиру

Ну, перш за все, це можуть бути лічильники  для холодної води і лічильники для гарячої води. Їх легко розрізнити по кольоровому маркуванню на корпусі і циферблаті. Лічильники для холодної води мають синю кольорове маркування, лічильники на гарячу воду - червону. Лічильники гарячої води можна застосовувати для установки на трубопровід холодної води, але навпаки, холодні - на гарячу не можна.

Клас точності у квартирних лічильників теж може бути різний. Це не з'ясуеш за кольором на корпусі. Але клас точності завжди вказують на циферблаті приладу. Визначається він коефіцієнтом відносин витрат і показує ширину діапазону вимірювання витрати води. Коефіцієнт з цифровим індексом R160 і вище - це клас точності "С", якщо на лічильнику написано R80 або цифра після R ще менша, то це водомір класу «В».

Установка квартирних водомірів.

Квартирний лічильник води встановлюється за загальними правилами установки водомірів, але в кожному конкретному випадку необхідно вивчити паспорт приладу. Для захисту лічильника води від сміття перед водоміром необхідно встановлювати фільтри. Виробники водомірів знімають з себе всі гарантійні зобов'язання, якщо водомір встановлений без фільтра. За способом установки є водоміри, які можна встановлювати горизонтально або вертикально. Більшість квартирних лічильників можна встановлювати у будь-якому положенні, але від способу установки залежить, в якому метрологічному класі буде працювати лічильник води. Є моделі, у яких в горизонтальному положенні лічильник води працює в класі «С», але при вертикальній установці, такий прилад працює в класі «В». Це написано в паспорті приладу. На це потрібно звертати увагу, тому що купити лічильник води класу «С» в квартиру - це не повна інформація. Купити лічильник води класу «С» для вертикальної установки - ось це вже більш повне завдання.

Розміри квартирних водомірів

Ще один параметр, за яким відрізняються лічильники - розмір. Як правило, в класі квартирних лічильників води є два розміри - Ду15 і Ду20мм. Ці два розміри говорять про різну пропускну здатність. Чим більше розмір лічильника, тим більший обсяг води він може враховувати. Але і між лічильниками одного розміру і однакової витрати може бути відмінність в довжині корпусу. Для квартирних водомірів Ду 15 це найчастіше питання. Найбільш поширений на ринку квартирний водомір Ду15 з довжиною корпусу 110 мм. Але, є так само моделі квартирних водомірів Ду15 з довжиною корпусу 80 мм. Лічильник води з короткою базою 80мм зручний для установки в обмеженому просторі. Але якщо потрібно буде його поміняти на новий, то знайти такий же квартирний лічильник води по довжині буде складніше, ніж стандартний 110 мм.

Квартирний лічильник гарячої води

Ціни на гарячу воду змушують нас ставитися до цього блага з особливим трепетом. Тому правильність обліку кількості спожитої гарячої води - це дуже важливе завдання. Для цього проводять лічильники гарячої води різних класів і типів. Найбільш поширені квартирні лічильники гарячої води класу «В». Є звичайно лічильники гарячої води «С» класу. Це моделі стандартної довжини і розмірів, але зі збільшеним діапазоном вимірювання. Особливим змістом наділені лічильники гарячої води з електронним модулем і температурним датчиком. Якщо вода недостатньо гаряча, датчик температури зафіксує це і внесе поправочні коефіцієнти для оплати, враховуючи фактичну температуру гарячої води.

Водомір мокрохід

Для квартирного обліку холодної води часто встановлюють мокрохідні водоміри класу «С». І на це є причина. Квартирний мокрохід Sensus 820 має стандартні габарити 110 мм. Але унікальна технічна особливість водоміра Sensus 820 в тому, що при вертикальній установці він зберігає метрологічний клас «С» (R160). Це єдиний водомір з квартирної серії з такими параметрами.

Дистанційна передача показань квартирних водомірів

У сучасному будівництві створюються смарт-системи, споживачі послуг водопостачання та теплопостачання вже позбавлені від необхідності щомісяця стежити за своїми лічильниками і передавати показання. І все завдяки квартирним лічильниках води з цифровими інтерфейсами. Водомір сам передає дані про витрату води по протоколу M-bus по дротах або як бездротовим шляхом. А постачальник послуг бачить картину по всім споживачам і має можливість детального контролю за обсягами споживання і своєчасною оплатою. У нас квартирні лічильники води, які можна укомплектувати m-bus модулем для передачі даних, і інтегрувати ваш лічильник води в смарт-систему. Різноманітні модулі і імпульсні передавачі для квартирних лічильників води представлені в розділі «Дистанційна передача показань»

На нашому сайті представлені лічильники води в квартиру кращих європейських виробників. На всі лічильники поширюється заводська гарантія.

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку
Напишіть нам

Закрити