Проектні роботи

Проектні роботи

Будь-яке будівництво будівель і споруд, де передбачається поставка ресурсів, не обходиться без проектної документації для трубопровідних систем. Причому не важливо призначення і розмір об'єктів.  

В даний час для розробки плану інженерної системи, вибору правильних матеріалів, необхідно вдаватися до послуг грамотного фахівця. Як підібрати відповідні комплектуючі, яка схема краще підійде для даних умов, як відрегулювати готову конструкцію? На подібні питання в повній мірі зможе відповісти тільки проектна документація. Такий пакет документів складається з важливих рекомендацій, що сприяють втіленню головних ідей. При дотриманні всього переліку технічних схем, під час будівельних і монтажних робіт, інженерна система на папері, грамотно реалізується в життя. Дуже важливою перевагою проектної документації є здатність показувати повну картину майбутніх робіт, з усіма нюансами і несподіваними деталями. Можна легко розрахувати загальну вартість, замінити механізми на більш зручні аналоги.

При наявності готової професійної документації досить просто спланувати необхідні роботи. Завдяки цьому заощаджується час, грошові кошти. Максимально виключаються форс мажори і нервова система не травмується. Тому починати будівельні роботи потрібно озброївшись проектною документацією. В цьому випадку, при необхідності більш зручне технічне рішення можна елементарно реалізувати, попередньо погодивши у відповідній організації. Але коли будівництво йде повним ходом без правильної документації, внесення непередбачених змін стає складнішим.

Направления

Мы предлагаем помощь от технических консультаций до выполнения полных проектов по вышеприведенным разделам. По договоренности, мы выполняем авторский надзор при монтаже, корректировку проектных решений при необходимости.

Проектування систем опалення, холодопостачання и вентиляції

Будь-який проект для обігріву або вентиляції котеджу, будинку або квартири вдає із себе унікальний пакет документів, який враховує всі деталі для більш успішного втілення проекту в життя. Індивідуальний підхід до будь-якого замовлення гарантує якісний результат. Ми надаємо послуги з проектування і обладнання будівель, магазинів, виробництв системою вентиляції або опалення.


Проектування систем водопостачання та водовідведення

Наш кваліфікований персонал спроектує і реалізує трубопровідну систему будь-якого розміру і складності, будь то маленька квартира або масштабне підприємство. Кожен клієнт для нас значущий, кожен об'єкт піддається ретельному аналізу, на основі якого створюється найбільш прийнятний варіант проектування. Крім того, ми виконуємо всі необхідні гарантійні зобов'язання в рамках проекту.


проектування котельних і теплопунктів

Наша компанія розробляє всі розділи робочого проекту, при необхідності узгоджує з певними організаціям. Експерти, що працюють у нас, мають високу кваліфікацію і багатий досвід в цій області. Ми проектуємо об'єкти для різних видів палива, адже зараз стало дуже популярним використовувати альтернативні джерела енергії. Ми врахуємо всі ваші побажання і виконаємо все в строк.


проектування водомірних вузлів

Водомірні вузли зазвичай монтують на зовнішній стіні будинку в легко доступному місці. Так само це можна зробити в підсобках або підвалах, головне наявність освітлення і доступність. Встановлюють водомірний вузол на працюючий трубопровід з водою, який необхідно попередньо промити і обработать.Також дуже важливо встановить водомірний вузол на прямій ділянці труби, з метою економії і щоб уникнути зниження напору.


проектування вузлів обліку теплової енергії

Проектування починається з візуального огляду та аналізу об'єкта, яке проводиться представником організації що проектує. Працівник находить найбільш підходяще місце для вузла обліку теплової енергії, виходячи зі стандартних вимог. Фіксує потрібні параметри, наприклад, діаметр труб, як вони прикріплюються. На основі цих даних проектувальники створюють відповідну документацію.


погодження проектів вузлів обліку в структурах постачальників послуг (водоканал, тепломережі)

Тепломережі і водопровід дуже важливі для загальної інфраструктури і комфорту окремо взятого споживача. Це перше про що потрібно подбати на старті будівництва або реконструкції будівель. У цьому випадку обов'язково потрібно узгодження. більшою мірою, для того щоб комплектуючі зазначені в проекті відповідали вимогам організації що поставляє воду або газ . Наш високопрофесійний підхід разом з практичною базою гарантує своєчасне проектування і безпроблемне затвердження проекту.


Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити

Напишіть нам

Закрити