Лічильник води для колодязя

Лічильник води для колодязя

Лічильник води в колодязь

Колодязь, як місце установки для лічильника холодної води, приймають в основному по приватному сектору. Це обумовлено необхідністю вільного доступу контролерами до приладу обліку води. В такому рішенні є як свої переваги, так і недоліки. Але спочатку давайте розберемося, який лічильник води можна ставити в колодязь.

Найчастіше, коли ми говоримо про водоміри в колодязях, мова йде про лічильники холодної води. Який лічильник холодної води підійде найкраще для установки в колодязі? На це питання можна відповісти, вивчивши деякі вихідні дані. Завжди для максимально точного результату потрібно максимально точно сформулювати завдання.

Що потрібно знати, щоб підібрати лічильник води в колодязь?

Перше - витрата води. Визначальним критерієм вибору розміру лічильник є номінальна витрата води. Не діаметр труби, не слабкий або сильний тиск, не лічильник «такий як у сусіда», а саме витрата води в вашому домі. Правильно обраний лічильник води буде працювати в своєму коридорі вимірювання витрат і результати вимірювання об'єму води будуть точними.

Друге - тип лічильника. Як правило, для установки в колодязях застосовують лічильники води - мокроходи. Мокроход для колодязя - це правильний вибір. Вся справа в тому, що у водомірів мокроходної конструкції лічильний механізм герметичний. У нього не потрапить ні пил, ні вода ззовні. А оскільки колодязь - це замкнуте поглиблення, у разі аварії на трубопроводі, є висока ймовірність затоплення колодязя. Для лічильника води-мокрохода це не загрожує нічим, в той час, як лічильники з негерметичними рахунковими механізмами швидше за все вийдуть з ладу.

Третє - передача показань лічильника води. Одним з найбільш незручних факторів експлуатації будинкового лічильника води, який стоїть в колодязі, є необхідність контролю показань лічильника води. Для цього потрібно опускатися в колодязь кожен раз. Сьогодні є маса можливостей не робити цього. Для цього лічильники води для встановлення у колодязях повинні бути укомплектовані імпульсним виходом або модулем m-bus, або радіомодулем. Ці інтерфейсні виходи дозволяють як по дротам, так і бездротовим шляхом передати показання на лічильний пристрій, комп'ютер. Таким чином, показання лічильника води можна бачити, не тільки не занурюючись в колодязь, а й відразу передавати їх в водопостачальну організацію. Не всі лічильники води - мокроходи мають інтерфейсні виходи і це потрібно врахувати відразу при виборі водоміра.

Установка лічильника води в колодязі.

Процес установки лічильника води в колодязі нічим не відрізняється від установки лічильника холодної води в іншому місці. При установці потрібно виконати всі паспортні вимоги по монтажу. Але звернути увагу потрібно на те, щоб в колодязі було достатньо місця для сервісного обслуговування лічильника води. Розмір колодязя для водоміра має бути достатньо широким та глибоким. Так само лічильник води повинен бути встановлений в зручному та доступному положенні для зняття показань. У колодязь для лічильника води повинен бути організований легкий і безперешкодний спуск і підйом. Особливу увагу потрібно звернути на захист водоміра від замерзання. Для цього установка водоміра в колодязі рекомендується на глибині, нижче зони промерзання грунту, верхня плита перекриття колодязя повинна бути засипана великим шаром грунту. Кришка колодязя, де встановлений водомір, повинна бути подвійною. Між першою і другою кришками колодязя потрібно укласти базальтовий утеплювач. При такій конструкції колодязя, лічильник холодної води в колодязі не замерзне навіть при сильних морозах.

Купити лічильник води для колодязя можна за безготівковим розрахунком з ПДВ.

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку
Напишіть нам

Закрити