Лічильник гарячої води

Лічильник гарячої води

Про лічильники гарячої води

Лічильники гарячої води виконані зі спеціальних матеріалів, які не змінюють свої властивості і геометричні розміри під впливом високих температур. Лічильники гарячої води застосовують на різних ділянках в системах централізованого гарячого водопостачання. Більш поширені - лічильники гарячої води в квартиру. Квартирний лічильник гарячої води може працювати з температурою води, яка не перевищує 90° С. Лічильник гарячої води, який рахує витрату гарячої води на під'їзд або на весь будинок називають будинковий лічильник гарячої води. Ну, а якщо у вас стоїть лічильник гарячої води на вхідній магістралі теплопостачання в індивідуальному теплопункті, то такий лічильник потрібно підбирати з урахуванням можливої ​​температури гарячої води до + 130° С. Водомір гарячої води буває, як з різьбовим з’єднанням, так і під фланець. Традиційне кольорове маркування водомірів гарячої води - червоне. Це може бути колір самого корпусу, або кольорове оформлення циферблату і корпусу лічильного механізму. Лічильники гарячої води з параметрами роботи до + 130 ° С застосовують в якості витратоміра в складі лічильника теплової енергії.

Який лічильник гарячої води краще

Лічильники гарячої води, як і холодної, мають досить широкий модельний ряд. Лічильники можуть бути навіть різного принципу роботи - механічний лічильник гарячої води, або його ще називають лічильник гарячої води тахометричного типу, або ультразвуковий лічильник гарячої води. Водоміри гарячої води мають різні форми і розміри корпусів, різний тип з'єднання. За метрологічним характеристикам, лічильники так само діляться на лічильники гарячої води С класу і лічильники гарячої води В класу. За способом установки - для горизонтальної установки або для вертикальної установки. Тому, при виборі лічильника гарячої води слід брати до уваги всі аспекти - метрологічний клас приладу, параметри роботи системи, це температура і тиск води, а так само, місце і спосіб установки. Але і це ще не все. Сучасні лічильники гарячої води обладнані вихідними інтерфейсами для підключення до систем передачі показань, і тут теж є вибір!

Передача показань лічильників гарячої води

Лічильники для гарячої води часто підключають до систем автоматичної передачі показань. Для цього підійде не будь-який лічильник гарячої води. Є лічильники, які не мають ніяких вихідних інтерфейсів. Відповідно, такі лічильники ні куди підключити не можна. Але більшість сучасних лічильників гарячої води підготовлені з заводу для встановлення на них передавальних модулів. Які бувають модулі для передачі показань витрати?

Найпоширеніший спосіб передачі інформації про витрату - це імпульсний вихід лічильника гарячої води. Лічильники гарячої води з імпульсними виходами – це, зазвичай,  частина лічильника тепла. Якщо лічильник гарячої води обладнаний імпульсним виходом, то дистанція передачі такої інформації дуже мала - всього кілька десятків метрів. Імпульси повинні потрапити в лічильник імпульсів. Наприклад, в лічильнику теплової енергії імпульси від витратоміра потрапляють в теплообчислювач лічильника тепла. Теплообчислювач - це комп'ютер, в якому, крім інших функцій, є звичайно і лічильник імпульсів.

M-bus модулі для лічильників гарячої води забезпечують передачу інформації про витрату вже в цифровому вигляді. Дистанція передачі провідним способом вже може вимірюватися сотнями метрів. Але найголовніше, що m-bus модуль переводить витрату гарячої води в цифрову інформацію, яку вже можна запам'ятовувати, архівувати і передавати через бездротові способи передачі інформації. Це може бути передача показань лічильників гарячої води через GSM-modem або Wi-Fi чи радіо мережі до свого постачальника послуг.

Радіомодулі для лічильників гарячої води так само широко застосовуються в комунальному господарстві. Радіомодуль дозволяє передавати накопичену інформацію на радіотермінал на певній радіочастоті. Радіоприймач може бути, як мобільним пристроєм, так і стаціонарним. У цьому теж є свої безперечні переваги.

Термін служби лічильника гарячої води

Лічильники гарячої води мають свій термін служби, який визначається заводом-виробником. Це не означає, що після певного терміну служби лічильник доведеться обов'язково викинути. На термін служби лічильника впливає багато факторів. У першу чергу, це якість води. Як правило, в системах централізованого опалення вода циркулює по колу. І всі продукти корозії з кілометрів сталевих труб наповнюють моду найдрібнішими частинками. Всі заходи по очищенню води не дають 100% результату, тому лічильники гарячої води в замкнутих системах централізованого теплопостачання піддаються забрудненню постійно. Але все визначає технічна експертиза роботи лічильника гарячої води – повірка.

Повірка лічильника гарячої води

Повірка лічильників гарячої води повинна виконуватися не рідше ніж один раз на 3-4 роки. Це написано в кожному паспорті приладу. Повірка потрібна, щоб вчасно виявити несправності в роботі лічильника, які призводять до спотворених показань витрати. Ці спотворення не завжди на користь абонента. Тому потрібно проводити повірку лічильників води своєчасно. Якщо лічильник гарячої води не пройшов перевірку, то його можна віддати в сервісний центр на ремонт. Ремонт лічильників гарячої води можливий, якщо є комплектуючі від виробника в сервісному центрі. Ремонт лічильника гарячої води буде звичайно дешевше, ніж покупка нового лічильника гарячої води.

Ціна на лічильник гарячої води залежить від багатьох факторів, про які ми писали вище. Ми допоможемо підібрати оптимальний лічильник гарячої води для вашого об'єкта з урахуванням всіх параметрів і комплектацією потрібними інтерфейсними модулями. Всі лічильники гарячої води, які представлені на нашому сайті мають українські сертифікати.

Купити лічильник гарячої води можна в нашому інтернет-магазині за безготівковим розрахунком з ПДВ.

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку
Напишіть нам

Закрити