лічильники гарячої та холодної води

лічильники гарячої та холодної води

Купити водоміри та лічильники води у Києві

З огляду на тенденцію зростання цін на всі послуги, кожному споживачеві важливо знати істинний обсяг використовуваних ресурсів. У цьому можуть допомогти тільки висококласні прилади. У нашому інтернет-магазині представлені лічильники для води будь-якої температури, зроблені за високими стандартами, здатні довго служити, показуючи достовірні дані. Ми напряму співпрацюємо з компаніями, що створюють цей продукт, тому Ви будете приємно здивовані зручними цінами.

Вибір водяного лічильника 

У нас відмінний асортимент лічильників для води, для різноманітних умов експлуатації. Їх використання не межує приватним будинком, квартирою, звичайним офісом, також в наявності є моделі для масштабних підприємств. Область застосування визначається особливостями механізму і його класом. Різновиди лічильників:

  • для експлуатації в колодязі,
  • високоточні лічильники для технологічних процесів,
  • є прилади для контролю тепла в опалювальних структурах, з температурою води до 150 градусів Цельсія.

Великий асортимент водомірів для будь-яких умов. Телефонуйте, вибирайте, замовляйте!

Купівля лічильника води згідно характеристикам

У нас ви можете придбати лічильники, які використовуються для різних умов і навантажень. Лічильники приєднуються муфтовими або фланцевим способом. Вони розрізняються за трьома принципами функціонування: механічні, ультразвукові та електромагнітні. У нашому магазині продаються багатоструменеві крильчасті механізми, які поділяються на  сухохід та мокрохід . Присутні лічильники для іригаційних систем, для звичайної і брудної води. Будь-яка модель володіє винятковими технічними властивостями, які підходять для певних умов. Наприклад, лічильник сухохід  вимірює потік води при температурі 40 градусів, де рівень тиску не повинен превалювати показання 1,6 МПа. Установка даної моделі допустима в приміщеннях з будь-яким рівнем вологості, як високим, так і низьким. А ось рідина, з якої працює мокрохід, повинна бути не більше 30 градусів тепла. Всі пристрої для вимірювання потоку води, представлені у нас, прекрасно переносять магнітне поле, тому їх можна спокійно розташовувати близько електроприладів, це ніяк не вплине на їх роботу. У магазині ви побачите великий вибір промислових лічильників води. Прилади такого класу здатні працювати для великої групи клієнтів і розміщуються на центральному трубопроводі. Зазвичай встановлюються фланцевим способом.

Продаж лічильників води у Києві

Всі запропоновані пристрої, мають багато переваг. По-перше, вони виготовлені за сучасними стандартами, що гарантує точність показань, а це дуже цінно у наш час. Крім того, водоміри, зроблені на основі інноваційних технологій, здатні відправляти дані на будь-яку дистанцію. Системи диспетчеризації мають досить великий попит. За сприяння особливих модулей- передавачів імпульсів, знімаються дані лічильників, формуються архіви витрачання води. Відомості трансформуються в цифровий вигляд і передаються по дротових або бездротових (GPRS, GSM) мереж на сервер. За цією схемою можливий  контроль використання води  по великому числу споживачів фактично онлайн.

Інтернет-магазин ЄСТС виробляє поставку продукту тільки через надійні канали та користується технічною допомогою своїх партнерів. Тому ми готові надати Вам кваліфіковану консультацію. Ми раді співпраці!

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку
Напишіть нам

Закрити