Ультразвукові лічильники тепла

Ультразвукові лічильники тепла

Лічильник теплової енергії, який обчислює обсяг рідини ультразвуковим методом так і називають - ультразвуковий теплолічильник. Ультразвукові лічильники тепла заслужили високу довіру і знайшли найширше застосування в кліматичних системах і теплотехниці. До недавніх пір теплолічильники були оснащені тільки механічними витратомірами. Ультразвукові витратоміри застосовувалися тільки в промисловості і були дуже дорогими. Але сьогодні такі лічильники тепла вже заповнили не тільки промисловість, але і побутовий сектор. І з кожним роком число встановлених ультразвукових теплолічильників зростає, а механічних - плавно скорочується. Цьому є очевидне пояснення.

Переваги ультразвукових теплолічильників

Є цілий ряд факторів, які дають незаперечну перевагу у використанні ультразвукового принципу вимірювання витрати. Ці переваги позитивно впливають на якість і точність роботи приладу. Ультразвукові лічильники мають дуже маленький, практично нульовий гідравлічний опір. Це пов'язано з тим, що в конструкції витратоміра відсутні будь-які деталі в зоні проходження потоку води. Внутрішній перетин витратоміра являє собою порожню трубу. На внутрішній поверхні труби розташовані передаючий та приймаючий ультразвукові датчики. Особливою перевагою так само є невимогливість до якості води. Навіть, якщо у воді присутні бруд, дрібнодисперсний пісок або продукти корозії металу, це ніяк не впливає на роботу лічильника, тому що в лічильнику немає обертових деталей. Заявлена ​​точність роботи приладу зберігається на весь термін служби так як немає руйнуючих факторів, що діють на самі компоненти лічильника, що виробляють замір об'єму води.

Недоліки ультразвукових лічильників тепла.

Одним з небажаних факторів, які можуть вплинути на точність показань, може бути наявність бульбашок повітря в теплоносії, який проходить через лічильник. Таке може бути при першому введенні системи опалення в експлуатацію, коли повітря виходить із системи опалення та з нагрівальних приладів. Якийсь час повітряні бульбашки можуть бути присутніми в системі, але лише до того моменту поки не потраплять в верхню точку контуру і не вийдуть через автоматичний розповітрювальний клапан. Але цей фактор ніяк не шкодить самому лічильнику і не чинить руйнівного впливу. Як тільки бульбашки повітря проскочили теплолічильник, прилад знову рахує тепло в своєму штатному режимі. Ще один недолік у ультразвукових теплових лічильників в тому, що вони, в своїй більшості, дорожче механічних лічильників. Не на багато, не в рази, але все-таки різниця в ціні є.

Квартирні ультразвукові теплолічильники.

Ці лічильники широко застосовуються для поквартирного індивідуального обліку тепла. Компактна конструкція, автономне живлення на 10 років і більше, будь-яке монтажне положення дозволяють застосовувати такі лічильники у всіх випадках. Крім того, в ультразвукових лічильниках є цілий набір вихідних інтерфейсів - м-бас модулі, імпульсний вихід, радіомодуль, оптичний інтерфейс. Ці модулі потрібні для інтеграції в автоматизовані системи передачі показань.

На нашому сайті представлені тільки сертифіковані в Україні теплолічильники. Ми допоможемо Вам з вибором приладу і повною комплектацією системи.

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку
Напишіть нам

Закрити