Інтернет-магазин ЄСТС - лічильники води, тепла, інженерія

Компанія ЄСТС

    Розвиток технологій веде до змін в житті. До змін в кращу сторону. Нові технології роблять життя простіше, зручніше. Життя вимагає нових рішень, тому що інновації дають економію, раціональність, нові можливості. Століття без контрольної витрати енергоресурсів давно пройшов. І сьогодні у виграші той, хто ці нові технології застосовує у своєму житті.

    Інжиніринг, як основний напрямок нашої діяльності, отримав різноспрямований розвиток. Це і проектні роботи і монтаж і постачання сучасного якісного обладнання. Сама ідея реалізації дорогих і надійних компонентів для інженерних систем стала назвою - Європейські системи теплопостачання. Або коротко - ЄСТС. Ну і не тільки в товарах, а й в проектних рішеннях, ми спираємося на останні розробки в галузі інженерії провідних європейських виробників. Тому наша філософія - робити, дивлячись в майбутнє, застосовувати нове, рекомендувати краще! На нашому сайті можна знайти різні товари для систем опалення, водопостачання, контролю та обліку тепла і води. Всі матеріали, які ми пропонуємо, виробляються на відомих великих європейських заводах. Всі розробки інженерних відділів проходять багаторазові тесові перевірки, лабораторні випробування, і готовий продукт, звичайно на всі 100% відповідає своєму функціональному призначенню. А товари, які виготовляються серійно, піддають на заводі перед упаковкою жорстких перевірок на якість. Звичайно все сертифіковане в Україні. І наше підприємство, на правах дилера, надає гарантії виробника кінцевого покупця. Ну, а багаторічний досвід застосування цих товарів в будівництві підтверджує правильність підходу - якість важливіша за ціни!

    Наше підприємство веде інжинірингову діяльність вже понад 10 років і за цей час ми стали свідками великих змін в сфері енергетичного обладнання, інженерних систем, систем і обладнання для обліку тепла і води. Але є речі, які не змінилися за роки. Якість і технологічність завжди залишаються в ціні! Довіра виробникам і продуктам, які пройшли перевірку десятиліттями не тільки збереглося, а й зросла! Саме тому ПП «ЄСТС» пропонує своїм клієнтам продукцію кращих європейських виробників! Різні матеріали і продукти, які інтегруються в загальні інженерні системи - все це стає частиною оточуючого нас світу, зручного, технологічного, красивого ...

Наші переваги

Виробники

Напишіть нам

Закрити