Будинковий лічильник тепла

Будинковий лічильник тепла

Загальнобудинковий лічильник тепла

Будинковий лічильник тепла встановлюють для обліку споживання теплової енергії одним будинком. Будинкові лічильники тепла встановлюють в вузлах введення системи опалення. Це може бути теплопункт або просто підвальне приміщення будинку. Будинковий лічильник тепла може бути з муфтовими або фланцевим з'єднанням. Розмір лічильника тепла залежить від потужності системи опалення і, відповідно, номінальної витрати теплоносія.

Як вибрати Будинковий лічильник тепла

Загальдомовий лічильник тепла вибирають за технічними параметрами, які відповідають проектним рішенням. На вибір загальнобудинкового лічильника впливають багато факторів. Це і потужність системи опалення, і параметри теплоносія - температура і тиск. Є лічильники, які працюють в системах з температурою до + 90 ° С, це в основному теплолічильники, які встановлені після елеватора або після понижуючого теплообмінника на низькотемпературної стороні вузла введення. Будинкові лічильники тепла, які встановлюють на магістральних теплових мережах повинні працювати з теплоносієм до + 130 ° С. Важливе значення має адаптивність будинкового лічильника тепла для підключення до системи дистанційної передачі показань. Для цього в лічильнику тепла повинен бути цифровий інтерфейс - модyль m-bus, mod-bus, radio. Цифровий сигнал через конвертори і модем можна передавати по бездротовій інтернет-технології або знімати дані архіву лічильника по радіоканалу.

Як встановити Будинковий лічильник тепла

Всі люди розуміють, що лічильник тепла потрібен. Але не всі розуміють, що потрібно робити, щоб встановити лічильник тепла на будинок. З усіма організаційними і технічними питаннями вам допоможе розібратися теплопостачальна організація, а ось матеріальна сторона питання може бути різною. Все залежить від форми власності будинку та на чиєму балансі лежить експлуатація системи опалення. У будь-якому випадку, для установки загальнобудинкового лічильника тепла необхідно виконати Проект на підставі Технічних Умов. Коли мова йде про загальнобудинкові лічильнику тепла, то тут підхід до проектування відрізняється від проекту на встановлення квартирного лічильника тепла. У проекті розглядається не тільки установка самого будинкового лічильника тепла, а реконструкція всього вузла введення опалення. Як правило, встановлюється нова запірна арматура, грязьовики, елементи гідравлічного балансування і звичайно автоматика регулювання системи опалення на базі погодозавісімого контролера температур. При такому комплексному підході досягається максимальний економічний ефект від модернізації. Автоматика контролює потрібну температуру і регулює систему опалення, а будинковий лічильник тепла фіксує тільки фактично спожите тепло.

Який Будинковий лічильник тепла краще - механічний або ультразвуковий?

Вся безліч моделей теплових лічильників для будинку діляться на два основних типи - механічні лічильники тепла і ультразвукові. У кожного типу є свої плюси. Лічильники, укомплектовані механічними витратомірами турбінного типу дешевше своїх ультразвукових аналогів. І якщо якість води в системі відповідає нормам, то турбінний витратомір буде працювати довго і точно. І навіть, якщо за підсумками чергової перевірки турбінний лічильник гарячої води буде не придатний до роботи, його можна віддати на ремонт в сервісний центр. Такі витратоміри можна відремонтувати. Ультразвукові витратоміри в комплекті лічильника тепла зустрічаються теж часто. Ультразвуковий витратомір менш схильний до впливу якості води на точність вимірювань. Крім того, в ультразвуковому витратомірі набагато ширше коридор вимірювання витрати. Це дозволяє застосовувати малі розміри лічильників для контролю за великими витратами. У вартості ультразвукові витратоміри дорожче ніж механічні.

Купити Будинковий лічильник тепла можна за безготівковим розрахунком з ПДВ.

Люди також шукають:

Домовий лічильник тепла

Лічильник тепла на багатоквартирний будинок ціна

Лічильник тепла на будинок

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку
Напишіть нам

Закрити