Кран на зворотню

Кран на зворотню

Кран для підключення радіатора до зворотньої лінії.

Кран для підключення радіатора до системи опалення потрібен з багатьох причин. По-перше, це можливість перекриття трубопроводів при необхідності і відключення радіатора без зупинки системи. По-друге - кран може мати функцію гідравлічного балансування, що необхідно в сучасних системах опалення з двухтрубною розводкою.

Яка різьба на крані на зворотню.

Кран, або вентиль, так само служить адаптером для підключення трубопроводу - є різні моделі кранів, які оснащені не просто різьбленням з боку підведення труби, а, наприклад, роз'ємом «євроконус», або конічною муфтою для з'єднання з хромованою трубкою діаметром 15 мм. Є так само крани, у яких сторона підключення трубопроводу оснащена метричною різьбою М22. Такі фітінгі використовують часто з багатошаровими трубами.

З боку підключення радіатора всі крани мають зовнішню різьбу 1/2 "або 3/4" з накидною гайкою. Штуцер з зовнішньою різьбою вкручується в радіатор, а розбірне з'єднання з накидною гайкою дозволяє від'єднати радіатор від системи.

Форма крана на зворотю лінію.

За своєю формою крани (вентилі) для підключення зворотного трубопроводу зазвичай діляться на прямі, або їх ще називають прохідні крани і кутові крани. Форма крана визначається місцем і напрямком підведення труби. Для управління перекриттям є крани з відкритою ручкою або з шестигранним роз'ємом, який захований за декоративною кришечкою. Як правило, необхідність у перекритті радіатора буває дуже рідко, тому прихований доступ до маховичка вентиля під кришечкою виправданий з точки зору естетики і розмірів.

Кольор радіаторного крану.

Ну і звичайно є велика різноманітність радіаторних кранів за кольоровою гамою. Краники можуть бути від класичних хромових або білих кольорів, до самих різних кольорових моделей для дизайнерських радіаторів. Кольорові крани для зворотньої лінії, як правило, є частиною комплекту крана і для подачі такого ж кольору і такої же термостатичної головки. Але кольорові крани для обратки можна замовити і окремо.

На нашому сайті ви знайдете різноманітні крани для підключення радіаторів. Будемо раді відповісти на ваші запитання.

Купити кран для зворотньої лінії можна по безготівковому розрахунку з ПДВ.

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку
Напишіть нам

Закрити