МОНТАЖНІ РОБОТИ

Монтажні роботи

Наступний крок втілення ідеї - монтаж інженерних систем. Монтаж ніколи не виконується в відриві від загально контексту на об'єкті. Адже монтаж інженерних систем - це частина будівництва, пов'язана з конструктивами стін, підлог, стель, електрики, і навіть покрівлі та фасаду. І тому, монтаж опалення або монтаж водопроводу не почнеться без повного розуміння всіх місць пролкадкі трас, методів кріплення, точок проходу стін і перекриттів і умов подальшої експлуатації цих систем. Наприклад, якщо водомірний вузол потрібно розташувати в колодязі, то цей колодязь повинен бути відповідного розміру, і тільки в такому випадку там можна встановити водомір. Монтаж опалення точно так же пов'язаний з конструктивом будівлі.

      

         Для того щоб змонтувати систему опалення відразу потрібно визначити місця установки приладів і спосіб їх підключення. Це, як правило визначається ще на стадії проекту. Але, при монтажі потрібно відразу оцінити, наприклад, доцільність пробивання наскрізь несучих стін, штроблення бетону, або запропонувати більш швидке і дешеве рішення в прокладанні комунікацій.

       Часто виникають питання з висотою підлоги, коли проводиться монтаж теплої підлоги. Є звичайні норми і вимоги по товщині стяжки для міцності бетону. Іноді, дотримання цих вимог призводить до того, що на практиці бетонна стяжка підлоги може вийти за висотою за раму панорамного вікна, наприклад. Або підняти теплу підлогу не дозволяє висота дверей. Що робити? Часом, очевидне рішення приходить лише на будмайданчику, коли роботи вже йдуть. Тоді правильне рішення допомагають прийняти багаторічний досвід ведення монтажних робіт і твереза ​​інженерна думка! У будь-якому випадку, досвід в монтажі інженерних систем, монтажі котельного обладнання ніколи ще не був зайвим або нашкодив. Навпаки, правильно змонтована система досвідченими монтажниками - це запорука гарної роботи і легкої експлуатації. Те ж саме можна сказати про терміни проведення робіт - тільки жадібний і дурний переробляє роботу двічі. А досвідчений монтажник робить роботу відразу правильно, і один раз, тому що чітко бачить кінцеву мету. Тому терміни не «пливуть», матеріали не псуються.

    Отже, успішна реалізація об'єкта - це не тільки якісний проект і правильний вибір матеріалів, але важливу роль відіграє людський фактор. Без висококласних фахівців неможливо втілити в життя навіть найідеальніший проект.В основних питаннях і рішень пріоритетних завдань у створенні об'єкта бере участь інженер проектувальник. Але ключова частина -це втілення в життя за допомогою фізичної праці. На цій стадії процес контролює досвідчений інженер виконроб. Планомірність, скрупульозність, доцільність монтажа- все це впливає на досягнення ідеального результату.  

Якщо Ви - той самий Замовник, якому необхідно якісне проектування і втілення ідей в реальність, звертайтеся! Будемо раді співпраці!

Напрями

Ми пропонуємо допомогу від технічних консультацій до виконання повних проектів по вищенаведеним розділам. За домовленістю, ми виконуємо авторський нагляд при монтажі, коригування проектних рішень при необхідності.

Проектування систем опалення, холодопостачання и вентиляції

Будь-який проект для обігріву або вентиляції котеджу, будинку або квартири вдає із себе унікальний пакет документів, який враховує всі деталі для більш успішного втілення проекту в життя. Індивідуальний підхід до будь-якого замовлення гарантує якісний результат. Ми надаємо послуги з проектування і обладнання будівель, магазинів, виробництв системою вентиляції або опалення.


Проектування систем водопостачання та водовідведення

Наш кваліфікований персонал спроектує і реалізує трубопровідну систему будь-якого розміру і складності, будь то маленька квартира або масштабне підприємство. Кожен клієнт для нас значущий, кожен об'єкт піддається ретельному аналізу, на основі якого створюється найбільш прийнятний варіант проектування. Крім того, ми виконуємо всі необхідні гарантійні зобов'язання в рамках проекту.


проектування котельних і теплопунктів

Наша компанія розробляє всі розділи робочого проекту, при необхідності узгоджує з певними організаціям. Експерти, що працюють у нас, мають високу кваліфікацію і багатий досвід в цій області. Ми проектуємо об'єкти для різних видів палива, адже зараз стало дуже популярним використовувати альтернативні джерела енергії. Ми врахуємо всі ваші побажання і виконаємо все в строк.


проектування водомірних вузлів

Водомірні вузли зазвичай монтують на зовнішній стіні будинку в легко доступному місці. Так само це можна зробити в підсобках або підвалах, головне наявність освітлення і доступність. Встановлюють водомірний вузол на працюючий трубопровід з водою, який необхідно попередньо промити і обработать.Також дуже важливо встановить водомірний вузол на прямій ділянці труби, з метою економії і щоб уникнути зниження напору.


проектування вузлів обліку теплової енергії

Проектування починається з візуального огляду та аналізу об'єкта, яке проводиться представником організації що проектує. Працівник находить найбільш підходяще місце для вузла обліку теплової енергії, виходячи зі стандартних вимог. Фіксує потрібні параметри, наприклад, діаметр труб, як вони прикріплюються. На основі цих даних проектувальники створюють відповідну документацію.


погодження проектів вузлів обліку в структурах постачальників послуг (водоканал, тепломережі)

Тепломережі і водопровід дуже важливі для загальної інфраструктури і комфорту окремо взятого споживача. Це перше про що потрібно подбати на старті будівництва або реконструкції будівель. У цьому випадку обов'язково потрібно узгодження. більшою мірою, для того щоб комплектуючі зазначені в проекті відповідали вимогам організації що поставляє воду або газ . Наш високопрофесійний підхід разом з практичною базою гарантує своєчасне проектування і безпроблемне затвердження проекту.


Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо

Закрити

Напишіть нам

Закрити