Лічильник холодної води

Лічильник холодної води

Лічильник холодної води показує обсяги споживання води окремим споживачем. Це може бути квартира, або окремий будинок, підприємство або навіть мікрорайон. Лічильник для холодної води обслуговує тільки одну ділянку водопроводу. Звичайно, вартість лічильника холодної води окупається за короткий період, тому що установка лічильника холодної води не так дорога, як тарифи на послуги водопостачання.

Який лічильник холодної води краще

Найкраще купити лічильник на холодну воду той, який максимально відповідає вашій задачі. Лічильник на холодну воду - це загальне визначення, але для повного розуміння питання ще потрібно уточнити нюанси. Вибір водоміра холодної води залежить від місця установки - це може бути квартирний лічильник холодної води, загальдомовий лічильник холодної води, або лічильник холодної води в колодязі. Так само, за способом з'єднання, водомір холодної води може бути муфтовий або фланцевий водомір холодної води. У фланцевих водомірів є так само свої відмінності - крильчатий фланцевий водомір, простий турбінний лічильник холодної води, іригаційний лічильник холодної води або ж комбінований лічильник води. Комбінований лічильник відрізняється від звичайного дуже широким коридором вимірювання витрати та високою точністю.

Так само можна купити лічильник холодної води з імпульсним виходом. Імпульсний вихід служить для зняття показань лічильника води на відстані. Але ціна на лічильник холодної води з імпульсним виходом звичайно більше ніж ціна на лічильник холодної води без інтерфейсів.

Лічильники холодної води мають дуже широкий асортимент. Це можна побачити навіть по метрологічним характеристиками водомірів одного розміру. Є водоміри на холодну воду С класу і лічильник води «В» класу. Ці два класи відрізняються правильністю обчислення витрат і стартовими значеннями вимірюваного об'єму. Ціна на лічильник холодної води С класу звичайно буде вище, ніж на звичайний.

Термін служби лічильників холодної води

Термін служби водоміра при нормальних умовах експлуатації становить 10-12 років. Але на практиці, все залежить від якості води, що проходить повз лычильник. Якщо вода відповідає всім вимогам до якості, то лічильник безумовно відпрацює весь свій ресурс без нарікань. Але, якщо вода не вписується в рамки допустимого за якістю, то термін служби приладу обліку холодної води буде менше. Для контролю правильності роботи приладу, лічильники холодної води повинні періодично проходити планову перевірку.

Повірка лічильників холодної води

Повірка показує, чи є у водоміра відхилення в точності вимірів, і на підставі результатів повірки лічильників приймається рішення, чи можна експлуатувати лічильник холодної води ще один міжповірочний період, або його потрібно замінити. Повірка виконується різними методами. Є простий і швидкий метод повірки водомірів на об'єкті. Для цього водомір не потрібно знімати з труби, фахівець приїжджає зі своїм приладом до вас на об'єкт і виконує перевірку на місці. Але так відбувається не завжди. При необхідності виконати перевірку фланцевого водоміра холодної води, його потрібно буде зняти і відправити в сертифікований сервісний центр, в якому є спеціальні стенди для перевірки фланцевих водомірів.

Купити лічильник для холодної води можна в нашому інтернет-магазині. Ми допоможемо підібрати оптимальну модель водоміра для ваших завдань. Ціна на лічильник води залежить від багатьох факторів, але яка б не була ціна на установку лічильника холодної води, пам'ятайте, вона швидко окупиться!

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку
Напишіть нам

Закрити