Термовентиль на подачу

Термовентиль на подачу

Що таке термостатичний вентиль

Термостатичний вентиль або клапан потрібен для підключення радіаторів до системи опалення. Термоклапан не можна замінити звичайним кульовим краном. Він виконує відразу кілька важливих функцій. По-перше, термостатичний вентиль є виконавчим елементом автоматичної системи контролю температури приміщення. Він може бути приведений в дію простою термоголовкою, електронною термоголовкою з тижневою програмою управління, або сервоприводом, який управляється так само електронним контролером. Автоматичне управління температурою в приміщенні це невід'ємна частина сучасної системи опалення, і термостатичні вентилі в цій системі займають одне з найважливіших місць. За експериментальними даними, системи, обладнані термостатичними вентилями і головками, економлять до 30% споживання енергоресурсів за опалювальний період! Крім того, термостатичний вентиль служить інструментом для гідравлічного балансування системи. Є термостатичні вентилі без попереднього прихованого гідравлічного налаштування. Є термостатичні вентилі з попереднім налаштуванням, яке встановлюється на вентиль згідно з розрахунком. Правильна і рівномірна робота системи опалення в цілому можлива тільки при наявності гідравлічного балансування та вирівнювання потоків по всіх гілках і підключень. Хід штока термоклапана при роботі термоголовки ніяк не впливає на попереднє гідравлічне налаштування.

Як вибрати термостатичний вентиль.

Термостатичний вентиль так само є адаптером для підключення трубопроводу до радіатора. Вид вентиля може бути самий різний і підбирається вентиль по положенню і напрямку труби щодо радіатора, а так само, з вигляду підключення. Наприклад, є термовентиль з внутрішньою конічною формою «євроконусом» для підключення багатошарових труб через відповідний фітінг. Є термовентиль з метричною різьбою М22 для тих же цілей. Або, наприклад, з внутрішньої конічною формою для з'єднання з хромованими трубками діаметром 15 мм. І звичайно ж з традиційним внутрішнім різьбленням.

Термовентилі бувають різної форми. Є безліч моделей, які дозволяють вирішити одночасно завдання підключення будь-якої труби до радіатора з будь-якого боку і напрямку і так само одночасно врахувати напрямок термоголовки. Якщо радіатор стоїть у вузькій ніші, то можна вибрати вентиль, в якому термоголовка буде дивитися вперед. Або, наприклад, для вузького коридору буде потрібен термовентиль з термоголовкою уздовж радіатора.

Термостатичний вентиль так само можна вибирати за кольором. Стандартні вентилі покриті шаром хрому або нікелю. Але є спеціальна серія радіаторної арматури - De Luxe. Серія арматури De Luxe пропонує колірну розмаїтість для сміливих дизайнерських рішень. Від дзеркального хрому до будь-якого кольору з каталогу. У серії De Luxe термостатичний вентиль на подачу, вентиль на зворотню та термоголовка можуть поставлятися комплектом в одному кольорі.

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку
Напишіть нам

Закрити