Лічильник води для поливу

Лічильник води для поливу

Лічильники для поливу бувають різних розмірів і конструкцій. Але лічильники, про які ми говоримо, призначені для прокачування великих обсягів технічної води. Такі лічильники називаються іригаційні. Іригація - це комплекс заходів, пов'язаний з зрошенням або поливом цілих територій. Йдеться про гектари і сотні, тисячи гектар. Іригаційні системи можуть включати в себе як іригаційні канали або річки, водойми, так і джерело водопостачання з свердловин. Оскільки основне призначення води - це полив рослин, то до якості цієї води особливих вимог немає. Зазвичай, це неочищена вода, яка перекачується з джерела насосною станцією або просто мотопомпою. І для того, щоб забезпечити облік споживання такої води, люди розробили лічильник спеціальної конструкції. Так само іригаційні лічильники застосовують для обліку технічної води в градирнях або для стічних вод.

Іригаційний лічильник води

Іригаційні лічильники зроблені у фланцевому виконанні. Чавунний корпус з фланцями має високу механічну міцність і здатний спокійно працювати в польових умовах. Зміна температури повітря протягом доби в літній період має велику амплітуду. Це викликає температурні напруги в магістральних трубопроводах, тому фланцевий чавунний корпус водоміра - це найкраще і практичне рішення. Іригаційний водомір має малий гідравлічний опір, тому що його внутрішній перетин практично повністю відкрито для протоку води. Внутрішня поверхня іригаційного водоміра покрита емаллю і має мінімальну шорсткість стінок. Внутрішній прохідний перетин іригаційного лічильника води нагадує трубу. У перетині протоки виступає тільки однією стороною крильчатка відллікового механізму. Крильчатка має опори на своїй осі з двох сторін, що підвищує надійність лічильного механізму. Лічильний механізм - сухого типу, відділений від вимірювальної камери герметичною перегородкою. Максимальний тиск води в трубопроводі не повинен перевищувати 16 бар. Лічильник має герметичну конструкцію лічильного механізму не тільки зсередини, але й з  зовні. Крім того, циферблат лічильного механізму має пластикову кришечку для захисту від сміття.

Для передачі показань витрати води на відстань можна використовувати імпульсний вихід водоміра. Імпульсним виходом обладнані не всі іригаційні лічильники води, на це потрібно звертати увагу. Імпульсний вихід має стандартну ціну імпульсу 1 куб на імпульс.

Установка іригаційного лічильника води

Іригаційний лічильник води можна встановлювати в горизонтальному положенні відліковим механізмом вгору або в вертикальному положенні. Перед лічильником бажано встановити запірну арматуру. Всі деталі трубопроводу повинні бути закріплені співвісно на несучих конструкціях. Напрямок води показано стрілкою на корпусі. Міжповірочний період для іригаційних водомірів - 4 роки.

Переваги іригаційних водомірів

До очевидних переваг іригаційних лічильників можна віднести відсутність вимог до якості води. Навіть в паспорті приладу відсутня вимога про встановлення фільтрів перед лічильниками. Лічильник не вимагає ніякого технічного обслуговування в процесі експлуатації. Так само до переваг можна віднести той факт, що іригаційні водоміри мають номінальну витрату, що вдвічі перевищує турбінні аналоги. Ну і, звичайно, малий гідравлічний опір і невисока ціна.

Недоліки іригаційних водомірів

Оскільки область застосування іригаційних лічильників води не вимагає точність обліку до літра, то ціна імпульсу 1м3 / імп - це скоріше особливість конструкції, ніж недолік. До особливостей установки лічильників можна віднести вимогу, щоб внутрішній прохідний перетин водоміра завжди був заповнений водою на 100%. Це пов'язано з тим, що крильчатка розташована в верхній частині прохідного перетину. І якщо проток води буде занадто малий і перетин корпусу водоміра не буде заповнено водою, то похибка обчислення витрат вийде за регламентовані показники.

Купити іригаційний лічильник води для поливу можна за безготівковим розрахунком з ПДВ

Поширені запитання

🚚 Як доставимо по Україні?

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта ✓на відділення або ✓домашню адресу ✓Термін доставки по Україні 1-4 днів.

🔥 Способи оплати

Оплатити можна ✓При отриманні (накладна плата). ✓Безготівкова оплата онлайн на сайті інтернет-магазину ЄСТС Докладніше про способи оплати.

⭐ Переваги покупки на ЄСТС

Наши головні переваги ✓Ціни нижче ✓100% Гарантія ✓Товар сертифікований ✓Встановлення під ключ ✓Отправка Новою Поштою ✓Приймаємо замовлення цілодобово ✓Оплата як вам завгодно ✓Завжди на зв'язку
Напишіть нам

Закрити